Soru xiaomi mi6 ne zaman satışa sunulacak

sfgyemree

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre Karakur
Cihazım
discovery
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Arkadaşlar mi6 almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz yani herhangi bir sorunu olur mu bide tam olarak internette veya türkiyede ne zaman satışa sunulacak araştırdığımda nisanda çıkması gerekiyordu ama bir türlü bulamadım

ruven

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Salih
Cihazım
Xiaomi 5s
Konular
0
ortalama 1 - 2 ay sonra hepsiburada stoklarına düşecektir, tahminim

Oyla:

map

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
samsung
Konular
22
çin e gidecek bir yakınım var ona sipariş verceğim mayıs sonu gibi. oradan aldıgımızda geldiğinde ne gibi işlemler yaptırmalıyım ayrıca çift simli oldugundan ekstra bişey yapmalımıyım. ilk defa xiaomi kullanacagım.

Oyla:

sean2645

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anıl Diren
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
9
bu ürün çinde bile karaborsa olur öyle tanıdıkla halledilecek gibi durmuyor

Oyla:

map

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
samsung
Konular
22
bu ürün çinde bile karaborsa olur öyle tanıdıkla halledilecek gibi durmuyor
en azından gitmişken baksın bulursa alsın ama işin ilğinç tarafı. çinde bikaç kişiye sordurduk telefonu çogu bilmiyor bile...

Oyla:

sean2645

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anıl Diren
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
9
en azından gitmişken baksın bulursa alsın ama işin ilğinç tarafı. çinde bikaç kişiye sordurduk telefonu çogu bilmiyor bile...
1.5 milyar insan %80 i bilmese 300 milyon insan biliyor demektir. tarihin en çok satan telefonu 250 milyon satmışken ( ) 300 milyon kişinin bu telefonu biliyor olması ve muhtemel alıcı olması yüksek oranda arz talep sıkıntısını gösterir ki bu telefon hindistan gibi yine1.5 milyar insanın olduğu 2. bir dev pazarda da olacak üretim yetişmez bu çokluğa bence. umarım şanslı kişilerdensinizdir

Oyla:

map

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
samsung
Konular
22
1.5 milyar insan %80 i bilmese 300 milyon insan biliyor demektir. tarihin en çok satan telefonu 250 milyon satmışken ( ) 300 milyon kişinin bu telefonu biliyor olması ve muhtemel alıcı olması yüksek oranda arz talep sıkıntısını gösterir ki bu telefon hindistan gibi yine1.5 milyar insanın olduğu 2. bir dev pazarda da olacak üretim yetişmez bu çokluğa bence. umarım şanslı kişilerdensinizdir
inşallah diyelim... kafama takılan soruların cevabını bulunca hemen al diyecegim zaten :)

Oyla:
Üst Alt