Rom Xiaomi Mi6 Mi Room (MIUI11 Android 9.0) 20.2.20 Beta Rom

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi-Room, Xiaomi geliştirme ekibinin çalıştığı MIUI'in resmi Çin versiyonlarına dayanıyor. MIUI'in Çince versiyonları global versiyonlardan daha sık güncellenmektedir, daha ayrıntılı olarak çalışmaktadır ve birçok kritik hatanın ortaya çıkması nedeniyle gereksiz özelleştirmelere aşırı yüklenmemektedir.
MIUI Mi Room güncellemeleri, resmi yayınlanmasından sonra sitede Cuma'dan Pazartesi'ye ve yalnızca resmi Çince MIUI güncellemesinin yayınlandığı ve bellenimi test etmenin mümkün olduğu cihazlarda yayınlanmaktadır.

* Mİ ROOM u indirin ve dahili/SD Kart belleğe aktarın.
* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
* TWRP kurtarmasında, Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayın ve yerel hafıza hariç her şeyi silin.
* TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız Mİ ROOM Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve reboot edin.
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
***Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli
Etkinleştirmek için enabled, devre dışı bırakmak için disabled olanı twrpden flashlamanız gerekmektedir.

V20.1.16

V20.1.9

Not: Sürümüze ait olan zip dosyasını flashlayın, her hafta yeni sürüm zip dosyası eklenecektir.

İndirme Bağlantısı;

Konu şablonu için @cohci52 hocama teşekkürlerimi sunarım.

Son düzenleme:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27

Mi-Room, Xiaomi geliştirme ekibinin çalıştığı MIUI'in resmi Çin versiyonlarına dayanıyor. MIUI'in Çince versiyonları global versiyonlardan daha sık güncellenmektedir, daha ayrıntılı olarak çalışmaktadır ve birçok kritik hatanın ortaya çıkması nedeniyle gereksiz özelleştirmelere aşırı yüklenmemektedir.
MIUI Mi Room güncellemeleri, resmi yayınlanmasından sonra sitede Cuma'dan Pazartesi'ye ve yalnızca resmi Çince MIUI güncellemesinin yayınlandığı ve bellenimi test etmenin mümkün olduğu cihazlarda yayınlanmaktadır.

Resmi değişiklikler:
  • Android 7-8 cihazları için son haftalık güncelleme. Ayrıca, onlar için yalnızca kararlı sürümler mevcut olacaktır.​
  • Mi8, Mi MIX 2S, Mi MIX 3 Android 10'a güncellendi. Android 9'dan 10'a geçiş yapmak için bir tarih silinmesi gerekiyor.​
  • “Kulaklık” bölümüne ses geliştirme ayarları eklendi.​
  • Bazı cihazlarda masaüstüne girerken siyah ekran düzeltildi.​
  • Android 10 için güncelleme animasyonları güncellendi.​
  • Güncelleme, istikrarlı MIUI'yi piyasaya sürmeden önce sistemi optimize etmeyi ve hataları düzeltmeyi amaçlıyor.​

MiRoom ekibindeki değişiklikler:
  • Mail uygulamasının güncellenmiş sürümü. Sabit mesaj senkronizasyonu.​
  • Müzik uygulamasının güncellenmiş sürümü. Güncellenmiş arayüz tasarımı.​
  • MIUI otomatik tamamlama kullanılırken bazı uygulamalarda yetkilendirme yapıldı (örneğin, ebay ve Avito'da).​
  • Akıllı Şebeke modunda şebeke türleri seçimi genişletildi.​
  • Görüşme sonunda metin düzeltildi.​
  • Klasik tema MIUI 10 eklendi.​
  • MIUI 11 tarzı için güncellenmiş çevirici tuşlar.​
  • Klasik MIUI 11'in temasına yeni simgeler eklendi.​
  • İngilizce Android 7 için bir masaüstü hatası düzeltildi.​
  • Android 10 için sabit kilitleme ve kilit açma sesleri.​
  • Magisk, V20.0 sürümüne güncellendi.​
Yamaların tamamlanması ve güncellenmesi ve çevirisi.
* Mİ ROOM u indirin ve dahili/SD Kart belleğe aktarın.
* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
* TWRP kurtarmasında, Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayın ve yerel hafıza hariç her şeyi silin.
* TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız Mİ ROOM Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve reboot edin.
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
***Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli

İndirme Linki;

Konu şablonu için @cohci52 hocama teşekkürlerimi sunarım.
Elinize emeğinize sağlık.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Mi Rom güzel ama "tam ekran hareketleri" olmadığı için kurmuyorum.

Üst Alt