Yardım Xiaomi Mi6 Hiçbir Uygulama Açılmıyor

Tandoğan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tandoğan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Merhaba,

Yaklaşık 10 gün önce Xiaomi Mi6 64GB modelini aldım. Bugüne kadar herhangi bir problem yaşamadım ancak dün şarj ederken telefonu kapattım, geri açtığımda ise sadece boş duvarkağıdı açıldı. Hiçbir uygulama yok sadece boş duvar kağıdı var. Üstten indirdiğimiz menü çalışıyor, hatta başkası arayınca telefon çalıyor konuşabiliyorum. Ama ben arama yapamıyorum çünkü arama dahil telefondaki hiçbir uygulama yok. sanki silinmiş gibi. Neden böyle oldu anlamadım, tek yaptığım şey telefonu kapamak ve sonra açmaktı. Çözüm için ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Üstten durum çubuğunu indirip ayarlara girebiliyor musunuz? Cihazda tema değiştiniz mi daha önce?

Oyla:

Yasinakoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6
Konular
13
Bemdede aynı dırum olmuştu sadece duvar kağıdı göxüküyord güç tuşu ses ama ve kısma tuluna aynı anda basıp kapattım geri açıldıpında düzeldi

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Tandoğan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tandoğan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Telefonu kapattıktan sonra ses ve kapama tuşuna uzun basarak açtım oradan telefonu fabrika ayarlarına döndürerek açtım. Problem bu şekilde çözüldü biraz önce. Ancak çektiğim fotoğrafları kaybettim maalesef.

Üstten durum çubuğunu indirip ayarlara girebiliyor musunuz? Cihazda tema değiştiniz mi daha önce?

Durum çubuğunu indirip ayarlara girebiliyordum. Hatta oradan uygulamalar menüsüne girip birkaç uygulama açmayı bile denedim ancak sistem hata verdi. Ayrıca tema değiştirmiştim. Sizce bu problem tema değişikliği ile alakalı olabilir mi?

Bemdede aynı dırum olmuştu sadece duvar kağıdı göxüküyord güç tuşu ses ama ve kısma tuluna aynı anda basıp kapattım geri açıldıpında düzeldi

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben belki on defa kapatıp açtım ama yine aynı şekilde açıldı. Ancak ses tuşuyla beraber kapatmayı denememiştim Birdaha olursa(umarım olmaz) bir de bu şekilde denerim.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Telefonu kapattıktan sonra ses ve kapama tuşuna uzun basarak açtım oradan telefonu fabrika ayarlarına döndürerek açtım. Problem bu şekilde çözüldü biraz önce. Ancak çektiğim fotoğrafları kaybettim maalesef.

Durum çubuğunu indirip ayarlara girebiliyordum. Hatta oradan uygulamalar menüsüne girip birkaç uygulama açmayı bile denedim ancak sistem hata verdi. Ayrıca tema değiştirmiştim. Sizce bu problem tema değişikliği ile alakalı olabilir mi?

Ben belki on defa kapatıp açtım ama yine aynı şekilde açıldı. Ancak ses tuşuyla beraber kapatmayı denememiştim Birdaha olursa(umarım olmaz) bir de bu şekilde denerim.
Sorununuz tema değişikliği kaynaklı. Temalar uygulamasının verilerini temizlemeyi deneyin.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt