Çözüldü Xiaomi MI6 Hat Sorunu (IMEI Silinmiş)

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, aynı sorunu ben de yaşıyorum. Son güncellemeden sonra fabrika ayarlarına dönünce imei uçtu, wifi vs bağlanamıyorum. Uzaktan yardım ile ücreti dahilinde yardımcı olabilirseniz çok sevinirim artık çok bunaldım :)
Zenex üstadla iletişime geçmenizi öneririm

aydoxx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
aydoxx
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
6
Guncell
Geçtiğimiz gün Android Pie otadan gelince yüklemiştim. Baktım şarjı az gidiyor format atayım dedim, demez olaydım. İmei, wifi vs uçtu. Uzun uğraşlar sonunda düzeltmeyi başardım. Qcn yedeklerim olmasaydı nasıl yapardım bilemiyorum.

Merak ettiğim konu, sizler güncelleme sonrası format atmıyor musunu? Atıyorsanız yönteminiz nedir? Twrp üzerinden 8.2.2 den 10.4 e geçeyim dedim, onu da beceremedim. Var mı bir yolu?
Guncelleme sonrası neden format atma gereği duyuyorsunuz? Ben OTAdan guncelledim, olduğu gibi kullanıyorum. Bahsettiğiniz farklı Romlara geçmekse onda mecbur format atiyoruz

phreaker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fahri
Cihazım
Mi6
Konular
0
Guncell

Guncelleme sonrası neden format atma gereği duyuyorsunuz? Ben OTAdan guncelledim, olduğu gibi kullanıyorum. Bahsettiğiniz farklı Romlara geçmekse onda mecbur format atiyoruz

Ufak tefek problemler gözlediğim ve genelde versiyon güncellemeleri sonrasında format önerdikleri için fabrika ayarlarına dönme ihtiyacı hissediyorum.

Mesela son yüklemeler ve güncellemeler sonrası belli başlı uygulamalar versiyon güncellemeleri daha önceden yapılmış olsa dahi play store'da güncelleme bekliyor. Mesela Airbnb uygulaması son güncellemesini 24 Temmuzda almış ancak ne zaman playstore'a girsem güncelleme bekliyor. Güncelliyorum, bikaç saat sonra yine güncelleme bekliyor oluyor.

Formatı Twrp üzerinden mi, offical recoveryden mi yoksa sistem üzerinden fabrika ayarlarına döndürerek mi yapıyorsunuz?

aydoxx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
aydoxx
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
6
Twrp üzerinden yapıyorum
Ufak tefek problemler gözlediğim ve genelde versiyon güncellemeleri sonrasında format önerdikleri için fabrika ayarlarına dönme ihtiyacı hissediyorum.

Mesela son yüklemeler ve güncellemeler sonrası belli başlı uygulamalar versiyon güncellemeleri daha önceden yapılmış olsa dahi play store'da güncelleme bekliyor. Mesela Airbnb uygulaması son güncellemesini 24 Temmuzda almış ancak ne zaman playstore'a girsem güncelleme bekliyor. Güncelliyorum, bikaç saat sonra yine güncelleme bekliyor oluyor.

Formatı Twrp üzerinden mi, offical recoveryden mi yoksa sistem üzerinden fabrika ayarlarına döndürerek mi yapıyorsunuz?
Twrp üzerinden yapıyorum.

scahmo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
John
Cihazım
Any
Konular
0
merhaba aynı sorun benim de başıma geldi telefona format attım ve imei ve wifi silindi istanbulda nerede yaptırabilirim yada uzaktan bağlanıp ücretli yaptırma şansım var mı ?

Isimser

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi6
Konular
0
Benim cihazımda mi6 ime alınamıyor hatası veriyor