MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

nmm1716

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
dftggy
Cihazım
mi6
Konular
0
Hatayı ilk kurulum aşamasında yapmışsınız. Android yükseltmelerinde mutlaka format data yapılması gerekir. Yoksa bazı uygulamalarda sıkıntı yaşamanız olağan hale gelir.

Efsaneden Tapatalk vasıtasıyla gönderildi
Hocam gelişmiş temizlikten Dalvik, Önbellek, Sistem, veri ve Dahili Depolama seçerek temizlik yaptım.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Hocam gelişmiş temizlikten Dalvik, Önbellek, Sistem, veri ve Dahili Depolama seçerek temizlik yaptım.
O şekilde olmaz. Hata alırsınız. Altta verdiğim linkteki 3 spoilerde anlatılanları eksiksiz uygulayın. Probleminiz çözülür.

nmm1716

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
dftggy
Cihazım
mi6
Konular
0
O şekilde olmaz. Hata alırsınız. Altta verdiğim linkteki 3 spoilerde anlatılanları eksiksiz uygulayın. Probleminiz çözülür.

Peki hocam çok teşekkürler. Akşam eve geçince denerim

nmm1716

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
dftggy
Cihazım
mi6
Konular
0
Güncelleme ile alakası olamaz. Başka bir sıkıntı var ama ne olduğunu bilemiyorsunuz. Magisk yüklüyse kullandığınız modüllerin ss ni atın ona göre çözüm bulalım.
hocam romu kurduktan hemen sonra Wipe cache/Dalvik yapmamın bir zararı var mı?

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36

nmm1716

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
dftggy
Cihazım
mi6
Konular
0
Bilakis, faydası var.

Hocam valla her şeyi harfiyen uyguladım. Kilidi açtığımda anlık olarak siyah ekran geliyor sonra anasayfa açılıyor. Çok sinir bozucu bir durum. Bu sorun tek bende mi var anlamadım.

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Hocam valla her şeyi harfiyen uyguladım. Kilidi açtığımda anlık olarak siyah ekran geliyor sonra anasayfa açılıyor. Çok sinir bozucu bir durum. Bu sorun tek bende mi var anlamadım.
Eğer işlemleri eksiksiz yapıyorum diyorsanız bir problem olmaması gerekir. Aynı işlemleri bir kez daha yapın derim.
Not : İndirdiğiniz romda bir sıkıntı olabilir. Eu nun sitesinden pc üzerinden romu tekrar indirip kurmayı deneyin. Ayrıca twrp sürümünüz Android Pie uyumlu değilse o da sıkıntı çıkarabilir.
Başka da bir şey aklıma gelmiyor.

nmm1716

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
dftggy
Cihazım
mi6
Konular
0
Eğer işlemleri eksiksiz yapıyorum diyorsanız bir problem olmaması gerekir. Aynı işlemleri bir kez daha yapın derim.
Not : İndirdiğiniz romda bir sıkıntı olabilir. Eu nun sitesinden pc üzerinden romu tekrar indirip kurmayı deneyin. Ayrıca twrp sürümünüz Android Pie uyumlu değilse o da sıkıntı çıkarabilir.
Başka da bir şey aklıma gelmiyor.

Hocam geçen hafta xiaomi.eu_multi_MI6_9.11.7_v11-9 romunu kurdum. Bugün xiaomi.eu_multi_MI6_9.11.14_v11-9 romunu kurdum. İndirdiğim 2 dosyanında md5 lerini kontrol ettim sıkıntı yok. 2 romda da aynı sorun var.
Twrp sürümüm team win 3.2.3.0 sorun çıkartırmı bilmiyorum. Uyumlu sürüm kurup deneyeceğim.
Bugün 2 defa aynı romu kurdum. İlkinde magist 20.1 ile rootladım. Sonraki kurulumda magisk 19.3 ile rootladım. Gerçi Son kurulumda rootlamadan sisteme giriş yaptım. Aynı sorun devam ediyordu.

Hocam romu flashladıktan sonra sistem açıldığında dili falan seçtikten sonra her şeyi onayladıktan sonra artık anasayfaya gelecek iken sanki telefonun yeniden başlatmışım gibi siyah ekran android yazısı ve simgenin oldugu ekran geliyor. Telefon yeniden başlıyormuş gibi 3 nokta tek tek ilerliyor (inşallah anlatabilmişimdir.) 4-5 saniye sonra kurulum bitmiş oluyor ve anasayfa açılıyor. Bunun olması normal mi?

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Hocam geçen hafta xiaomi.eu_multi_MI6_9.11.7_v11-9 romunu kurdum. Bugün xiaomi.eu_multi_MI6_9.11.14_v11-9 romunu kurdum. İndirdiğim 2 dosyanında md5 lerini kontrol ettim sıkıntı yok. 2 romda da aynı sorun var.
Twrp sürümüm team win 3.2.3.0 sorun çıkartırmı bilmiyorum. Uyumlu sürüm kurup deneyeceğim.
Bugün 2 defa aynı romu kurdum. İlkinde magist 20.1 ile rootladım. Sonraki kurulumda magisk 19.3 ile rootladım. Gerçi Son kurulumda rootlamadan sisteme giriş yaptım. Aynı sorun devam ediyordu.

Hocam romu flashladıktan sonra sistem açıldığında dili falan seçtikten sonra her şeyi onayladıktan sonra artık anasayfaya gelecek iken sanki telefonun yeniden başlatmışım gibi siyah ekran android yazısı ve simgenin oldugu ekran geliyor. Telefon yeniden başlıyormuş gibi 3 nokta tek tek ilerliyor (inşallah anlatabilmişimdir.) 4-5 saniye sonra kurulum bitmiş oluyor ve anasayfa açılıyor. Bunun olması normal mi?
Kullandığınız twrp sürümü Android Pie uyumlu, sıkıntı yok.( Bende aynı sürümü kullanıyorum)
Sistem açıldığında normal kuruluma geçerken hata alıyorsanız bunun tek açıklaması var. Rom dosyası hasarlı. Zira aynısını daha evvel bende yaşamıştım.
Ne yaptığınızı bilmediğim için fikir yürütmeye çalışıyorum ama o da bir yere kadar.

Üst Alt