Yardım Xiaomi Mi6 android 8.0 güncelleme sonrası sorunlar

GokselArda

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göksel Arda
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Dün akşam eve geldim ve cihazıma güncelleme gelmişti hemen yaptım. Guncellemeden sonra tema değiştiriyim dedim ve bir anda telefon dondu. Recovery moduna geçiş yaptım reboot etmek için fakat o menüde de kalınca direk telefona format attım. Şuan cihazda bazı sorunlar var.

1) Instagram'da ki gönderiler piksel piksel, kalitesi bozuk olarak gözüküyor. Güncellemeden önce yoktu.
2) Telefon güncellemeden önce çok rahat idi. Çok stabil, sorunsuzdu. Fakat şimdi kilit ekranında iken kilit açma sesi geliyor ondan sonra ekran geliyor.

Dijinorm

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
2
Ne biçim firma bu ya kararlı diye rom yayınlıyor sürekli hata çıkıyor Çinli olduğunu belli ediyor

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

RockNRogue

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
Şarjım düne göre daha hızlı düştü. Fatkedebiliyorum. Donma kasma vs yok. Sadece bildirim çubuğunu sevmedim .ne güzel olmuştu daha yeni. Onun dışında sıkıntım yok şuan. En.miui de herkes şikayet ediyor. Yakın zaman içinde 9.2.2 de olan değişiklikler geri gelecektir eminim. Şuan uygarlıklarının düşünüyorum. Hatta bence çok sürmez

Oyla:

MTE

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MURAT
Cihazım
Mİ8
Konular
0
Bu bütün sorunların çözüleceği güncelleme ne zaman gelir acaba tahmini olarak?
Hocam genel olarak hepimiz mağduruz bu durumdan dolayı en kısa zamanda güncelleme gelecektir mutlaka..

Oyla:

dorteks

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi6
Konular
6
Arkadaşlar güncellemeyi aldıktan sonra fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin. Buglar vs.. düzelebilir.

Oyla:

ali vardar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Kemal
Cihazım
mi6
Konular
0
Cihazı sırf ldac Bluetooth codec için güncelledim.Geliştirici ayarlarından ldac codecini seçiyorum.Bluetooht kulaklığımda ldac destekli sony.Fakat kulaklık ldac codecle bağlanmıyo aptx ile veri transferi yapıyor.Telefonu sony telefon ile denedim onda ldac ile veri transferi yapıyor.Bunun çözümü varmı arkadaşlar

Oyla:

yasardogan1991

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yaşar
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Merhaba ben forumda yeniyim maalesef ki bende mi 6 telefonumu android oreo surumune güncelleştirdim yeniden nougat a dönüş yok mu bana bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı

Oyla:

demredy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Demre
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0
Dün akşam gelen 9.2.3.0 güncellemesinden sonra instagram ve nesine uygulamalarına girildiğinde talkback hatası veriyor ve ses açıp kapama geri dönme tuşları fonksiyonları çalışmıyor. nedenini ve sorunu çözme şansımız var mıdır?
Bende de aynı sorun var sorunu çözebildiniz mi?

Oyla:

usbkn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Bootloader kilidini açtıktan sonra clean all seçeneği ile yükleyerek bir önceki sürüme dönebilirsiniz. Bu işlemlere başlamadan önce yedekleri alıp farklı bir ortama aktarmayı unutmayın.
Bootloader kilidini nasıl açıyoruz? O kadar yabancıyım ki şu olaylara, gül gibi çalışan telefon tek güncelleme ile ne hale geldi.

Oyla:
Üst Alt