Yardım Xiaomi Mi5X yazılım güncelleme sorunu

• Konbuyu başlatan Smt41
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 4K

Smt41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi5X
Konular
2
Arkadaşlar merhaba ,
Sizlerden yardım almak için bu konuyu açtım.
Ekte paylaştığım sürümü yeni sürüm mevcut bildirimi gelmesine rağmen güncelleme yapamıyorum donup kalıyor . Acaba farklı bir yöntemi mi var. Mi5x için çıkan en son sürümü nasıl yükleyebilirim . Sürüm linki ve güncelleme anlatımı için yardiminizi bekliyorum . Şimdiden teşekkür ederim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Telefonu actgmda unlocked yazyor mi logosunun altinda bu acik oldugunu mu gosterir?ben kendim yapmasam bir telefoncuya yaptrsam bi sorun yasarmyim?cok tesekkur ederim yardimlariniz icinn
Evet unlocked ibaresi bootloader kilidinizin açık olması anlamına geliyor telefoncunun Xiaomi hakkında hiç bir bilgisi yoksa yaptırmayın sonuçta oda netten araştırıp bu işlemleri yapacak forumda kurulumla alakalı bütün rehberler var hem para vermemiş olursunuz hemde cihaz hakkında bilgi edinirsiniz.

Oyla:

Smt41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi5X
Konular
2
Twrp kurdum güncel yazılımı tel hafızasına attım telefonu ses açma + power tuşuyla açıp twrp ekranın dan yükle sekmesini tıklayıp mi sürümü kurmalayim yoksa şuan ki sürümü silip baştan mi kurulmali

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Twrp kurdum güncel yazılımı tel hafızasına attım telefonu ses açma + power tuşuyla açıp twrp ekranın dan yükle sekmesini tıklayıp mi sürümü kurmalayim yoksa şuan ki sürümü silip baştan mi kurulmali
Her hangi bir şey yapmanıza gerek yok romu telin hafızasındaysa veya SD Karta attıysanız twrp recovery menüsüne girip ınstall (yükle) seçeneğinden romu gösterip oku kaydırarak rom kurulumu işlemini gerçekleştirin romu kurduktan sonra isterseniz cihazın wipelerini yapabilirsiniz.

Oyla:

İbrahimkuvvet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi 5x
Konular
0
Merhaba arkadaşlar yurt dışından bı abiye Xiaomi mi 5x getirttirdim bana kurdu verdi herseyini fakat suana kadar hiç güncelleme gelmiyor neden acaba hiç bir bilgim alt yapım yok hiç bilmeyen adama anlatır gibi anlatirsaniz sevinirim mümkünse Türkçe olsun güncelleme bölümüne giriyorum sisteminiz güncel diyor 1 seneyi geçti hiç gulcelleme gelmez olurmu ?

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba arkadaşlar yurt dışından bı abiye Xiaomi mi 5x getirttirdim bana kurdu verdi herseyini fakat suana kadar hiç güncelleme gelmiyor neden acaba hiç bir bilgim alt yapım yok hiç bilmeyen adama anlatır gibi anlatirsaniz sevinirim mümkünse Türkçe olsun güncelleme bölümüne giriyorum sisteminiz güncel diyor 1 seneyi geçti hiç gulcelleme gelmez olurmu ?

Mi5x global romu olmayan bir cihaz, yani tanıdığınız size orijinal romlu bir şekilde teslim etmemiş. Elle güncelleme yapmanız veya romu değiştirmeniz gerekiyor.

Oyla:
Üst Alt