Yardım Xiaomi Mi5X yazılım güncelleme sorunu

• Konbuyu başlatan Smt41
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 4K

Smt41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi5X
Konular
2
Arkadaşlar merhaba ,
Sizlerden yardım almak için bu konuyu açtım.
Ekte paylaştığım sürümü yeni sürüm mevcut bildirimi gelmesine rağmen güncelleme yapamıyorum donup kalıyor . Acaba farklı bir yöntemi mi var. Mi5x için çıkan en son sürümü nasıl yükleyebilirim . Sürüm linki ve güncelleme anlatımı için yardiminizi bekliyorum . Şimdiden teşekkür ederim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Bootloader kilidiniz açıksa telefonda twrp recovery kurulu değilse öncelikle twrp recovery kurun linkte verdiğim romu cihazın hafızasına ve SD Karta atarak twrp recovery üzerinden kurabilirsiniz. Yükleme ve kurulumla ilgili bir çok rehber bulabilirsiniz forumda.

Oyla:

Smt41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi5X
Konular
2
Bootloader kilidiniz açıksa telefonda twrp recovery kurulu değilse öncelikle twrp recovery kurun linkte verdiğim romu cihazın hafızasına ve SD Karta atarak twrp recovery üzerinden kurabilirsiniz. Yükleme ve kurulumla ilgili bir çok rehber bulabilirsiniz forumda.
Öncelikle yardım için teşekkür ederim bı sorum daha olacak twrp recovery yüklü olup olmadığını nasıl anlayabiliriz . Bootloader açık onu biliyorum .

Oyla:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Öncelikle yardım için teşekkür ederim bı sorum daha olacak twrp recovery yüklü olup olmadığını nasıl anlayabiliriz . Bootloader açık onu biliyorum .
Cihazı kapatıp güç + ses açma tuşuna basın stock recovery kurulu ise twrp recovery kurun.

Oyla:

rmysdfn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rmys
Cihazım
Mi5x
Konular
0
Ben hepsiburada dan mi5x aldim telefon guncelleme almyor bu sorunu nasil duzeltecegim?sistem guncellemlerine girdigimde aga baglanilamiyor diyor.miu9u telefona indrsem o sekilde guncelleme yapabilir miyim?cok detayli bilgim yok bu konuda.yanlis birsey yapmak istemyorum yardimci olursaniz cok sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-01-13-19-42-27-686_com.android.updater.png
    Screenshot_2018-01-13-19-42-27-686_com.android.updater.png
    391,9 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_2018-01-13-19-42-48-445_com.android.settings.png
    Screenshot_2018-01-13-19-42-48-445_com.android.settings.png
    130,7 KB · Görüntüleme: 43
Oyla:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Ben hepsiburada dan mi5x aldim telefon guncelleme almyor bu sorunu nasil duzeltecegim?sistem guncellemlerine girdigimde aga baglanilamiyor diyor.miu9u telefona indrsem o sekilde guncelleme yapabilir miyim?cok detayli bilgim yok bu konuda.yanlis birsey yapmak istemyorum yardimci olursaniz cok sevinirim.
Cihazınızda fake rom yüklü bootloader kilidiniz açıksa twrp recovery kurup Xiaomi.eu romunu kurabilirsiniz, mi5x çin için üretilen bir cihaz olduğu için resmi global romu yok.Forumda anlatımlar mevcut.

Oyla:

rmysdfn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rmys
Cihazım
Mi5x
Konular
0
Cihazınızda fake rom yüklü bootloader kilidiniz açıksa twrp recovery kurup Xiaomi.eu romunu kurabilirsiniz, mi5x çin için üretilen bir cihaz olduğu için resmi global romu yok.Forumda anlatımlar mevcut.
Telefonu actgmda unlocked yazyor mi logosunun altinda bu acik oldugunu mu gosterir?ben kendim yapmasam bir telefoncuya yaptrsam bi sorun yasarmyim?cok tesekkur ederim yardimlariniz icinn

Oyla:

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Telefonu actgmda unlocked yazyor mi logosunun altinda bu acik oldugunu mu gosterir?ben kendim yapmasam bir telefoncuya yaptrsam bi sorun yasarmyim?cok tesekkur ederim yardimlariniz icinn
64 bit bir windows 7 yada 10 yüklü bilgisayara sahipseniz kendiniz yapın, telefonunuzu ellere emanet etmeyin.

Oyla:

rmysdfn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rmys
Cihazım
Mi5x
Konular
0
64 bit bir windows 7 yada 10 yüklü bilgisayara sahipseniz kendiniz yapın, telefonunuzu ellere emanet etmeyin.
Telefona zarar vermekten korkuyorum acikcasi cok hakim degilim bu konulara o yuzden sormustum ama onerinizi degerlendirecigim tesekkur ederim

Oyla:

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Telefona zarar vermekten korkuyorum acikcasi cok hakim degilim bu konulara o yuzden sormustum ama onerinizi degerlendirecigim tesekkur ederim
Her zaman aklımda olan bir söz vardır; "Teknoloji şans işidir" cesaret etmek lazım bazı yerlerde, size söylenenleri eksiksiz olarak yaparsanız sorun çıkma olasılığı düşer hocam lakin; akacak kan damarda durmaz, olacağı varsa olur zaten ha sizin elinizde ha telefoncunun elinde.

Oyla:
Üst Alt