Haber Xiaomi Mi5s Miui 8.7.26

LastWorld

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mİ5S
Konular
61
Katılıyorum. Mi 5s dengesiz bir pil sunuyor. Bazen çabuk bitiyor. Bazen bitmek bilmiyor.

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Hız ve geçişler olarak MIUI 9'a göre akıcı performans sunuyor. Pil konusu beta sürüm olduğu için tartışmaya gerek yok kararlı sürümü bekleyelim. Onun dışında tasarımlar vs. dışında bir değişiklik yok. Android P çıkacak MIUI 10 geldi buglar mevcut ve daha Oreo'yu alamadık Oreo geldiğinde Oreo'nun iyice oturması uyum sağlaması vakit alacak tekrar bekleyeceğiz. Ama bir yandanda Oreo'nun gelmemesini istiyorum çünkü Nougat'ın daha iyi olduğu yönünde görüşler var.

LastWorld

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mİ5S
Konular
61
Hız ve geçişler olarak MIUI 9'a göre akıcı performans sunuyor. Pil konusu beta sürüm olduğu için tartışmaya gerek yok kararlı sürümü bekleyelim. Onun dışında tasarımlar vs. dışında bir değişiklik yok. Android P çıkacak MIUI 10 geldi buglar mevcut ve daha Oreo'yu alamadık Oreo geldiğinde Oreo'nun iyice oturması uyum sağlaması vakit alacak tekrar bekleyeceğiz. Ama bir yandanda Oreo'nun gelmemesini istiyorum çünkü Nougat'ın daha iyi olduğu yönünde görüşler var.

Vallaha bu sürümden daha kötüsünü düşünemiyorum ayrıca da kaldıramam.

Üst Alt