Soru Xiaomi Mi5 Soru İşaretleri

mustytsum

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustytsum
Cihazım
HTC one mini
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Arkadaşlar ben Xiaomi Mi5 isimli telefonu almayı düşünüyorum fakat aklımda bazı sorular var, kullanıcı deneyimlerinize güvenerek onları cevaplayabileceğinizi düşünüyorum. Kullanıcıların yorumları benim için değerli o yüzden yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Sorularıma gelecek olursam;

1)Telefonun 4.5g olayı problemli diyorlar siz bu konu hakkında problem yaşadınız mı?(Hattm Turkcell)
2)Telefonun internette çok kırılgan bir yapısı olduğunu okudum, hatta bir video(
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
) gördüm telefon biraz zorlayınca direk ortadan ikiye bölündü, gerçekten kırılgan mı bu kadar?
3)Ben telefonda bu root atmak gibi,rom atmak gibi, bootloader gibi işlemlerden hiç anlamıyorum, o yüzden orjinal haliyle kullanmayı düşünüyorum, bahsettiğim gibi bu işlemleri yapmadan güncelleme desteği alabilir miyim veya ne orada alabilirim, mesela MIUI 8 güncellemesini alabilir miyim?
4)Telefon kutusundan kulaklık çıkmıyor biliyorum kendi kulaklığım var ama kulaklık kalitesi ve ses kalitesi yetersiz diyenler olmuş, kulaklıktan dinlenen müziklerde ses kalitesi nasıldır?
5)Sar değeri yüksek diyorlar bilimsel olarak kanıtlanmış bir durum yok ama siz bununla alakalı (mesela uzun telefon görüşmelerinde baş ağrısı) vb. bir sorun yaşadınız mı?

Almayı düşündüğüm yer:

Şimdiden herkese teşekkür ederim. :)

eren2535

Canım kızım
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aydın
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
matbaa
Konular
3
1 .Türkcell hatta sorun yok avea sorun yok
2. Bence sağlam Tlf
4. Ses kalitesi iyi

Oyla:

brusk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi 13
Konular
8
5 sar değeri verilere göre yüksek ama son araç egsoz verilerini de gördük, pek inandırıcı değiller bence ama donumuza kadar sar'ın içindeyiz bence
4 ses kalitesi bence mükemmel gerçi bu %90 kulaklık kalitesine bağlı
3 güncellemeleri tabiki alırsın bu konuda tereddüt etmene gerek yok, ama rootsuz telefon daha güzel tabirler var ama tuzsuz yemek gibi olur diyelim
2 telefonu ne kadar sağlam diye videodaki gibi test etmedim, hiç kimsenin de edeceğini sanmam
1 tüm operatörlerde sıkıntısız sorunsuz kullanabilirsin
0 - forumdaki arkadaşlar eklediğin linkteki fiyata 64 gb veriyorlar forumda yeniysen haberin olsun

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Forumda kırılma konusuyla ilgili yine aynı video üzerinden ki zaten bundan başka tek bir video bile yok, bayağı bir tartışıldı. Oradaki mesajları okuyabilirsiniz.
Bugüne kadar üzerinden kaç ay geçti, bir telefonun bile bu hale geldiğini gören varsa söylesin. Telefon amacı dahilinde kullanılırsa böyle sorunlar olamaz.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt