İnceleme Xiaomi Mİ5 ses kalitesi

koraygundogdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KORAY
Cihazım
note pro
Konular
9
viper4 ses ayarların nedir hocam?

maboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
mi5s
Meslek
elektronik-bilgisayar
Konular
10
telefonda müzik dinlemek istiyorsanız sony tlf deneyin tavsiye ederim sürekli müzik dinleyen biri olsaydım sony den vazgeçmedim :D benim tercihim

samiel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
mi 5
Konular
0
YÖNETİCİ NOTU : Mesaj içeriği yoğun hakaret içermesi nedeniyle kaldırılmıştır...

Masaj içeriğinde hakaret bölümleri çıkartıldığında pek bir şey kalmadığı için tamamen sildim ancak yine de mesaj sahibi bir şeyler söylemeye çalışmış Sadece bu mesajı yazmak için üye olduğunu belirtmiş. Ancak üslubu nedeniyle kendisinin ilk ve son mesajı oldu bu...

Özetle mesajda söylenmek istenen şöyle bir şeylerdi... @casibao hocamın incelemesinin doğru olmadığı ve cihazın ses kalitesinin çok düşük olduğu ayrıca cihazın giriş seviyesi cihazlarla aynı düzeyde ses verdiği yazılmıştı.

rha ma750 ve senfer 4in1 var ikisini de sıradan kulaklığa çevirdi bu telefon hele piston 3 komple yalan oluyor bu telefonla

Elle tutulur tek cümle bu olduğu için alıntı olarak eski mesajdan ekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

erhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 4, mi 5S
Konular
54
HTC M8 kullanadım. Hatta m8 harman / kardondan mi4 e geçtim.

Mi 4 çöplük ses konusunda. Yazılımı için nerdeyse 2 yıldır kullanıyorum. Umarım mi 6 da bu ses olayını en az m8 kadar yaparlar.

ajanblue

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
fvgfd
Cihazım
mi5
Konular
6
YÖNETİCİ NOTU : Mesaj içeriği yoğun hakaret içermesi nedeniyle kaldırılmıştır...

Özetle mesajda söylenmek istenen şöyle bir şeylerdi... @casibao hocamın incelemesinin doğru olmadığı ve cihazın ses kalitesinin çok düşük olduğu ayrıca cihazın giriş seviyesi cihazlarla aynı düzeyde ses verdiği yazılmıştı.

bende ses kalitesi konusundaki incelemeye katılmıyorum..zaten yetersiz olan vokeller aşırı bas ve tiz ile öldürülmüş..viper clarty ile kulaklıkla bir nebze iyileştirilebilirken hoporlör içler acısı.baş ağrısından müzik dinlemek bir işkence..mi 5 ses performansı yetersiz vokal aşırı bas kocaman 0

Son düzenleme:
Üst Alt