Yardım Xiaomi Mi5 Netflix yukleyemiyorum

gokbelosman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
mi5
Konular
7
Merhaba arkadaşlar. Xiaomi Mi5 Netflix Android tarafından yukleyemiyorum. Apk deniyorum. Fotoğraftaki gibi bir uyarı veriyor ne yapabilirim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-02-17-18-15-21-208_com.google.android.packageinstaller.png
    Screenshot_2019-02-17-18-15-21-208_com.google.android.packageinstaller.png
    41,1 KB · Görüntüleme: 36

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Sorunlu olmayan xiaomi telefon görmedim, telefonu satın alıp güncelleme yama saçmalıkları ile uğraşmadan sorunsuz kullanan var mı acaba? gerçekten merak ediyorum ben nasıl mallık ettim çin malı telefon alarak diyorum kendime kızıyorum.

Android One cihazları gayet sorunsuz

Miui da ufak tefek sorun oluyor onu geçtim sorunsuz telefon yok zaten varsa 3310 falan ;)

Oyla:

Xhaka

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Virgil
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
7
Bir şey derdim de neyse hayırlısı diyelim. ;)

Son düzenleme:
Oyla:

birisivs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdal
Cihazım
Mi5s
Konular
0
Merhaba playstore dan uygulamayi indiriyorum fakat "uygulama uygun değil" diyor benı netflix sitesine yönlendiriyor fakat oradan da halledemiyorum ve başa dönüyorum. En az 5 farklı apk indirip de denedim yine olmuyor bana yardımcı olabilecek birileri varsa çok sevinirim.
Halen sorununuz devam ediyor mu bilmiyorum ama aynı problemi yaşayan arkadaşlar için bir çözüm önermek istiyorum. Redmi note 5 cihazıma da netflix yazılımı yükleyemedim bunun üzerine yaptığım araştırmada aşağıda ki linkteki programı yükledim ve sonuç olumlu. Biz 4 kişi kullandığımız için ikinci seçenek olan ultra hd yazan linkteki programı kurdum. Güncelleme olduğunu bildirdiğinde güncelleme kurmayın zaten kurmak isteseniz de uyumsuz olduğundan kurmayacak. Umarım işinize yarar.

Oyla:
Üst Alt