Soru XİAOMİ Mİ5 KULLANIM SÜRESİ

KeremUyar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi5Pro
Konular
7
Sizlere sormak istedigim konu baslıktada belirttiğim üzere xiaomi mi5 olsun mi4 olsun xiaominin telefonlarını kullanan arkadaslar ;

1)Ne kadar süredir kullanıyorsunuz ?
2)Bu süre zarfında herhangi bir donma kasma gibi sorunlara rastladınız mı ?

Sorma amacım almayı düsünüyorum mi5pro ama aklıma takılmadan sorayım sonra aldıktan 3-5 ay 1 sene sonra telefon kasmaya baslayıpta aldıgıma pisman etmesin :)

krmakmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
MI5
Konular
1
Temmuz başında aldım. Ara ara uygulamalarda oluyor ama rahatsız etmedi.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
yaklaşık 3.5 aydır mi4 kullanıyorum arayüz olarak en en başaralı arayüz diye bilirim. Biraz haddinden fazla ısınıyor ama olsun öle ahım şahım oyun oynayan birisi değilim ufak çaplı oyunlar oynarım genelde ısınınca kasmalar oluyor doğal olarak her telefonda olduğu gibi bu özelliklerdeki cihazlara bu fiyatlar şamda kayısı :) yazılım desteğide cabası.

Oyla:

KeremUyar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi5Pro
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İphone 6 plus tan geçis yapmayı düsünüyorum hayırlısı olur insallah bekledigim gibi olur hersey

Oyla:

kadirirdem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0
Sizlere sormak istedigim konu baslıktada belirttiğim üzere xiaomi mi5 olsun mi4 olsun xiaominin telefonlarını kullanan arkadaslar ;

Sorma amacım almayı düsünüyorum mi5pro ama aklıma takılmadan sorayım sonra aldıktan 3-5 ay 1 sene sonra telefon kasmaya baslayıpta aldıgıma pisman etmesin :)
1) 3 aydır kullanıyorum
2) bende herhangi bir sorun olmadı...

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93

1 yıldan fazla zamandır mi4 kullanıyorum, bir şikayetim yok.
Öyle ki; yeni çıkan mi5-mi4s gibi telefonlara niyetlenmeme rağmen içlerinde fm radyo çipi olmadığını öğrenince değiştirmekten vazgeçtim.
Birazda sorunlardan söz edelim, miui7 yazılımından miui8 e geçerken xiaomi bizi bayağı yordu, (beta sürüm kullanıyorum, o yüzden hatalar, ısınma v.s.) fakat şu anda miui8 oturdu desem yanlış olmaz. Güncelleştirmeler gayet başarılı gidiyor.
Telefonda kişiselleştirilebilsin, sistemim özgür olsun v.s. gibi bir isteğiniz yoksa, sadece bilinen rutin özellikleri kullanıyorsanız, 6s'i madem anlamışsınız kullanmaya devam etmenizi öneririm. Aksini düşünüyorsanız hoş gelişler ola

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
mı 5 yenı satın aldım bundan once ıse cogu telefonuma mıuı rom attım super bır rom bır cok farklı rom denedım ama mıuı bende yerı ayrıdır sorun oluyormu tabıkı ufak tefek seyler ama ısın guzel yanıda bıraz o sorunları cozmek ama ben sorunsuz ıstıyorum dersenız stabıl olan versıyonları da var tabıkı ...

Oyla:

seyyahtayfa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
18 aydır mi4 kullanıyorum. çin romu yüklü iken telefonda herhangi bir sorun olmuyordu. yani ansınız uygulama kapandı falan olmuyordu. global rom da ise ara sıra uygulamalar kendinden kapanabiliyor. başkada bir sorun yaşamadım

Oyla:
Üst Alt