Yardım Xiaomi mi5 Kapandı açılmıyor

GörkemK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Görkem
Cihazım
Mİ 5 Prime
Konular
2
Merhaba. Xiaomi mi 5 prime model telefonu kullanıyorum 2.5 yıl oldu alalı sadece 1 batarya değişimi gören telefonum 1 saat önce kapandı ve açılmıyor kapağını çıkarttım fakat bataryayı sökemedim vidaları çok küçük kırıp elimde kalmasını istemedim internetten biraz araştırdım sorun olarak anakart diyorlar genelde sizinde tavsiyelerinizi almak istedim teşekkür ederim

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Merhaba. Xiaomi mi 5 prime model telefonu kullanıyorum 2.5 yıl oldu alalı sadece 1 batarya değişimi gören telefonum 1 saat önce kapandı ve açılmıyor kapağını çıkarttım fakat bataryayı sökemedim vidaları çok küçük kırıp elimde kalmasını istemedim internetten biraz araştırdım sorun olarak anakart diyorlar genelde sizinde tavsiyelerinizi almak istedim teşekkür ederim
Güç tuşuna çok uzun süre basınız hocam. Açılmazsa şarja takarak bekleyin, yine olmazsa bi süre öyle kalsın tekrar şarjla deneyin. Sonra çare tamire vermeniz gerekebilir.

Oyla:

GörkemK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Görkem
Cihazım
Mİ 5 Prime
Konular
2
Çoğu şeyi yaptım telefonu şimdide telefon kapalıyken ısınmaya başladı

Oyla:

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Arkadaşımdada aynı sorun oldu. Ne yaptıysa olmadı açılmadı telefon. En sonunda normal bi tamirciye götürdü. Telefon açıldı bir hafta sonra tekrar bozuldu. Bu üç kere tekrar etti. Sonunda telefon çöp oldu. Benim sana tavsiyem normal bi tamirciye değilde Xiaomi tamiri yapan bir yere götür.

Oyla:

GörkemK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Görkem
Cihazım
Mİ 5 Prime
Konular
2
Bu sorun daha öncedende başıma gelmişti ama 6 7 saat sonra açılmıştı şimdi ne denediysem açılmadı galiba tek çare Xiaomi servisine götürmek olacak

Oyla:
Üst Alt