Soru Xiaomi Mi5 Ekran Talebi

daynozor

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
2
Sıvı teması yüzünden dokunmatiği bozulan ekran panelimi değiştirmek ve yeni bir ekran taktırmak istiyorum ancak İzmir'de henüz hiçbir yerde yedek parça bulamadım. İzmir içerisinde ekran satabilecek ve değişimini yapabilecek bir yer biliyor musunuz?

Ayrıca ithalatçı teknik servisin gazabından ötürü arka kamera camı da düşmüş, yenisi gerekli.

Son düzenleme:

hepiniz aynısınız...

Ucuz hesaplar=Basit insanlar
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yiğit ali
Cihazım
note 3 pro
Meslek
Memur
Konular
7
Sıvı teması yüzünden dokunmatiği bozulan ekran panelimi değiştirmek ve yeni bir ekran taktırmak istiyorum ancak İzmir'de henüz hiçbir yerde yedek parça bulamadım. İzmir içerisinde ekran satabilecek ve değişimini yapabilecek bir yer biliyor musunuz?

Ayrıca ithalatçı teknik servisin gazabından ötürü arka kamera camı da düşmüş, yenisi gerekli.
hocam geçmiş olsun.. elimde her renk mi5 ekran mevcut. düşünürseniz özelden mesaj atabilirsiniz

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

istceko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
0

hocam sıvı hasarlı telefonu nereye yaptırdınız. ne kadara maloldu

Bu konuda bir uzamana ihtiyacım var.

Üst Alt