Çözüldü Xiaomi Mi5 Dokunmatik Algılamama

Murat Ülker

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat Ülker
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
3
Merhaba, Xiaomi Mi5 telefonumu 3 ay önce servise göndermiştim. Sebep; telefon birden kapandı geri açılmadı. Geri geldiğinde telefonda hafif takılmalar mevcuttu ancak güncellemelerle birlikte düzeldi. Sonrasında dokunmatiği çalışmamaya başladı. Kapatıp açınca düzelmeler mevcut ancak bazen o bile işe yaramıyor. İşe yarasa bile dokunmatik çalışmama durumuna geri geliyor. İyice kötüleşmeye başladı. Telefonu doğru düzgün kullanamıyorum. Delta Servis'i aradım bize gönderin dediler ama kaç kere göndereceğim? Servisten gelen bir telefonun 1 haftada bu hale gelmesi normal değil. Bu telefonla ilgili kronik bir sorun mu? Kronikse değişim yapılması gerekmez mi? Bu servisle ilgili tek olumlu yorum görmedim internette. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba;

Cihazınızla alakalı sağlıklı onarım ve bilgi edinmeniz için tarafımıza göndermenizi isteriz. Özel mesaj yoluyla cihazın imei numrası ve bilgilerinizi tarafıma yollarsanız size daha rahat yardımcı oluruz. En iyi çözüm cihazınızı tarafımıza yollamak olacaktır. Yaşadığınız sorunu ortadan kaldırmak için buradayız.

Saygılar,
Delta Servis

Üst Alt