Rehber Xiaomi Mi4c TWRP Yükleme Anlatımı

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174

storm3358

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Açıldı çok şükür yalnız 10 dakka falan açılmayınca panik oldum :( Şu an twrp yüklemeye çalışıyorum ama adb den komutla yükleyemiyorum. ( Cannot load diyor.) Sorun ne olabilir acaba

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23
İyi akşamlar. Lütfen biri bana açıklık getire bilirmi. Telefona TWRP recovery kuruyorum. Kurulyor tamam ama telefonu açmaya gelince açılmıyor. Mİ yazısında kalıyor. Garip olan ses açma+güç tuşu basınca TWRP-ye geçiyor, ses kısma+güç tuşuna basınca fastboot moda geçiyor. Ama bi türlü telefon açılmıyor. Sadece mi Flash ile yeni rom kurunca açılıyor. Bugün tam 5kez denedim, burada yayımlanan en.miui.com-da paylaşılan TWRP dosyalarını denedim. hep aynı sonuç

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23
İyi akşamlar. Lütfen biri bana açıklık getire bilirmi. Telefona TWRP recovery kuruyorum. Kurulyor tamam ama telefonu açmaya gelince açılmıyor. Mİ yazısında kalıyor. Garip olan ses açma+güç tuşu basınca TWRP-ye geçiyor, ses kısma+güç tuşuna basınca fastboot moda geçiyor. Ama bi türlü telefon açılmıyor. Sadece mi Flash ile yeni rom kurunca açılıyor. Bugün tam 5kez denedim, burada yayımlanan en.miui.com-da paylaşılan TWRP dosyalarını denedim. hep aynı sonuç
@chatin_62 hocam sizin bu konuda bir fikriniz varmı?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
@chatin_62 hocam sizin bu konuda bir fikriniz varmı?
Twrp versiyonu ile ilgili bir sorun yada Mi5'lerde olduğu gibi bazı cihaz ve twrp versiyonlarında editlenmiş boot.img dosyasını kurmak gerektiği gibi sorunlar olabilir.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

kızgınvatandas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
adnan
Cihazım
adanalı
Konular
0
yerin dibine batsın böyle telefon. bu kadar teknik şeyden anlayacak olsam odtü bilgisayar mühendisliği okurdum. aldığım güne nalet olsun bu teli.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
yerin dibine batsın böyle telefon. bu kadar teknik şeyden anlayacak olsam odtü bilgisayar mühendisliği okurdum. aldığım güne nalet olsun bu teli.
Bizim sorunumuz şu : Önce bir kazak giymek istiyoruz. Sonra gidip hazır kazak almak yerine hoşumuza gittiği için iplik alıyoruz. Ama sonra aklımız başımıza geliyor ve bu iplikle nasıl kazak öreceğim, ben örgücümüyüm diye iplikçiye öfkeleniyor, ağzımıza geleni söylüyor, kendimizi yiyip bitiriyoruz.

Sizin durumunuz da aynı buna benziyor.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Bence teknik konularda zorluk çekiyorsanız forumda ücretli destek kısmı mevcut bilginize.

nubia

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
nubia
Cihazım
nubia z9 max
Konular
0
ben twrp yüklemeye çalışırken remote: device is locked. Cannot flash images hatası alıyorum

Üst Alt