Rehber Xiaomi Mi4c TWRP Yükleme Anlatımı

arceuss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Levent Yıldı
Cihazım
Yok
Konular
1
recovery Image File (dosya indikten sonra adını recovery.img olarak değiştirin.)

Bu link kırık HiddeNKinG

storm3358

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Merhaba arkadaşlar. Benim cihazda boot kilidi açıldı. Twrp için burda yazılanların tamamını yapıyorum. Fakat 2 sorun var birincisi aygıt yöneticisinde Qualcomm portu görünmüyor (Android ADB device olarak çıkıyor). İkinci olarak adb içinde ' fastboot flash recovery recovery img. komutunu yazdığımda boyut sorunundan dolayı yüklenmiyor şeklinde hata veriyor. Acaba nerde hata yapıyorum bu konuda yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler

storm3358

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Arkadaşlar Windroid isimli uygulama çok pratik ve başarılı. TWRP ve rom yüklemesini bu program sayesinde yaptım. Benim gibi yapamayan arkadaşlara tavsiye ederim

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Arkadaşlar Windroid isimli uygulama çok pratik ve başarılı. TWRP ve rom yüklemesini bu program sayesinde yaptım. Benim gibi yapamayan arkadaşlara tavsiye ederim

Bu İşlerde Flashify.apk Daha Başarılıdır. Ancak Root Gerektirir ;)

sonmezim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
RMN3PRO
Konular
0
hocam tesekkürler twrp yi flashladım ses +power tuslarıyla kontrol de ettim girdi... fastboot mode ve komutlarda nedense surekli problem cıkmıştı..............ANCAK daha sonra supersu yu flashla ya bastım ROOT İÇİN ama windroid cihazı recoverye reboot etmek için onay istedi ama açılış yine miui recovery ye oldu kontrol ettim twrp gitmiş çıldırcam bir de hangi rom dasınız Türkçe ve sıkıntısız olan eu rom önerir misin?

Son düzenleme:

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
mi4c 4s mi note android 7 güncellemesi geliyor hadi gözümüz aydın

Mi-4c cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

storm3358

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
hocam tesekkürler twrp yi flashladım ses +power tuslarıyla kontrol de ettim girdi... fastboot mode ve komutlarda nedense surekli problem cıkmıştı..............ANCAK daha sonra supersu yu flashla ya bastım ROOT İÇİN ama windroid cihazı recoverye reboot etmek için onay istedi ama açılış yine miui recovery ye oldu kontrol ettim twrp gitmiş çıldırcam bir de hangi rom dasınız Türkçe ve sıkıntısız olan eu rom önerir misin?
6.11.24 beta yüklü bende sorunsuz kullanıyorum kardeşim

storm3358

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Hocam merhaba. Ben cihaza twrp yüklemek için kapattım artık açılmıyor. Hiçbir tuş tepki vermiyor. Ne yapmam lazım acil yardım bekliyorum.

Üst Alt