Xiaomi Mi4c Güncel Türkçe Rom Dosyaları

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.180
Hocam malum bootloader i kilitledi geliştirici sürümünde xiaomi. Biz mi4c sahipleri bir sorunla karşılaşık fastboot dan rom kurmamız gerektiğinde bootloaderimiz kilitlenecek. Bootloader kilitli olmayan fastboot rom dosyası varmı elinizde mi4c için?
Hocam 6.1.18 si sanırım bu rom dan önceki bir rom kurarsanız sorun olmaz

Mi-4c cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam 6.1.18 si sanırım bu rom dan önceki bir rom kurarsanız sorun olmaz

Sadece en güncel fastboot rom dosyası var en.miui.com da yada ben mi göremedim :)

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.180
Sadece en güncel fastboot rom dosyası var en.miui.com da yada ben mi göremedim :)

Hocam eski yayınladıkları güncellemelere bakın şuan müsait değilim ondan yardımcı olamıyorum.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam eski yayınladıkları güncellemelere bakın şuan müsait değilim ondan yardımcı olamıyorum.
Zaten şuan ihtiyacım yok arşive atmak için arıyordum ve buldum. Yinede teşekkürler.

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
Her yeni versiyonda batarya daha kötü oluyor. Komple sıfırdan 5li numralarla baslayan en son versiyonu yükleyeceğim daha da güncelleme yapmayacağım bu ne böyle yaw. Son versiyonda tek güzel şey var o da Türkçe çeviri elden geçmiş çok güzel olmuş başka bişey yok

arifakinti

Kıdemli Yarbay
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
RedmiNot3Pro
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Konular
14
Her yeni versiyonda batarya daha kötü oluyor. Komple sıfırdan 5li numralarla baslayan en son versiyonu yükleyeceğim daha da güncelleme yapmayacağım bu ne böyle yaw. Son versiyonda tek güzel şey var o da Türkçe çeviri elden geçmiş çok güzel olmuş başka bişey yok

Aynen hocam batarya başta 4 5 saat ekran verirken şuan 3 4 saat. Anlamadım. :o

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
6.1.28 deyim Son sürüm ota dan gelmedi hala :(

otadan gelmeyecek diye okudum xiaomi.eu sitesinde. mi rocoveryi falan komple kaldırmışlar en son sürümü flashlayınca twrp otomatik kuruluyor. çok merak ediyorsanız otayı beklemeyin yükleyin ama benim tavsiyem hiç bulaşmayın çünkü getirisinden çok götürüsü var. batarya kötü dahada iyileşeceği yerde. arama barı gelmiş bildirim alanına ama çince. root çalışmıyor supersu flashlamak gerekiyor ekstradan ki root çalışsın. tek güzelliği son versiyonda çeviri komple elden geçmiş eksiklerin yanlışların çoğu düzelmiş. 5le başlayan versiyonlara dönmeyi düşünüyorum türkçe dil ekleyip, en stabili hangisiyse onu bulayım.

arifakinti

Kıdemli Yarbay
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
RedmiNot3Pro
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Konular
14
otadan gelmeyecek diye okudum xiaomi.eu sitesinde. mi rocoveryi falan komple kaldırmışlar en son sürümü flashlayınca twrp otomatik kuruluyor. çok merak ediyorsanız otayı beklemeyin yükleyin ama benim tavsiyem hiç bulaşmayın çünkü getirisinden çok götürüsü var. batarya kötü dahada iyileşeceği yerde. arama barı gelmiş bildirim alanına ama çince. root çalışmıyor supersu flashlamak gerekiyor ekstradan ki root çalışsın. tek güzelliği son versiyonda çeviri komple elden geçmiş eksiklerin yanlışların çoğu düzelmiş. 5le başlayan versiyonlara dönmeyi düşünüyorum türkçe dil ekleyip, en stabili hangisiyse onu bulayım.
Komple Wipe çekip mi yüklesek yada sizi mi beklesem :) dediğiniz gibi pek değişiklik yok. Ilk sürümleri de kullanabiliriz

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
ben wipe mipe herşeyi denedim ilk aldığım zamanlardaki ekran sürelerini alamadım. ben telefonu ilk aldığım tam numarayı hatırlamıyorum 5 le başlayan bir sürüm vardır, onun üstüne 2-3 ay kaç tane sürüm geldiyse yükledim ne wipe yaptım ne bişey 4-5 saat ekran süresi alıyordum. Ne zaman 6 ile başlayan sürümler geldi batarya çok kötü oldu wipe yaptım olmadı başka versiyon yükledim olmadı stabil yükledim olmadı. daha önce nexus4 kullanıyordum saf anroide aşinayım yedek alıp cm13 deneyeceğim yakında o da sarmassa düzgün eski bir sürüm bulup tam emin olana kadar güncellemiyeceğim.

Üst Alt