Yardım Xiaomi mi4 temalar için hesap ayarlari

yetkinkale

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yetkin
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
9
Arkadaşlar selamün aleyküm benim sorum olacakdi bi zahmet bileniniz varsa cevaplayabilrmi bende miui mi4
Var tlefonun temalar gibi seylerini indirmek icin xiaomi hesabi falan diyo acaba ne yapmaliyim

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
Mahsuru yoksa nereden kayıt olucamı da söylermisin bilmiyorum da bide bu telefona güncelleme olayi nolcak bilgin varmi hocam
telefonun icinde mi hesab diye bir uygulama var ordan ücretsiz kayit olabilirsiniz. guncelleme icinde telefonun rom surumu simdilik guncellendi oda miui 7.1 olarak

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Mahsuru yoksa nereden kayıt olucamı da söylermisin bilmiyorum da bide bu telefona güncelleme olayi nolcak bilgin varmi hocam
Mi hesabının, Google hesabından bir farkı yok. Google'daki hemen her servisin Mi'de de bir karşılığı var.
Diğer Android cihazları ilk açtığınızda bir Google hesabı istenir. Orada eski hesapla oturum aç yada yeni hesap al seçenekleri vardır. Xiaomi cihazlarında ise Google hesabına geçmeden önce Mi hesabı için aynı şey istenir. Eğer bu aşamaları atladı iseniz, o zaman ayarlara girip hesaplar bölümünde yeniden oturum açabilir yada hesap alabilirsiniz. Ayrıca web üzerinden de onlarca mi sitesinden hesap açmanız mümkün.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

yetkinkale

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yetkin
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi hesabının, Google hesabından bir farkı yok. Google'daki hemen her servisin Mi'de de bir karşılığı var.
Diğer Android cihazları ilk açtığınızda bir Google hesabı istenir. Orada eski hesapla oturum aç yada yeni hesap al seçenekleri vardır. Xiaomi cihazlarında ise Google hesabına geçmeden önce Mi hesabı için aynı şey istenir. Eğer bu aşamaları atladı iseniz, o zaman ayarlara girip hesaplar bölümünde yeniden oturum açabilir yada hesap alabilirsiniz. Ayrıca web üzerinden de onlarca mi sitesinden hesap açmanız mümkün.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam internet uzerinden hesap actim bunu nereye girebilirim cahil kaldim bu olaya ben

Oyla:

yetkinkale

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yetkin
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hesaplar bölümünde Mi hesabı diye göreceksiniz.
Hocam hesap ayarlarında xiaomi hesabi, add ,all bide senkr. Secenekleri var ben xiaomi hesabi diyorum fakat hic bisey oldugu yok basiyorum normal kaliyo bisey de acilmiyor .

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam hesap ayarlarında xiaomi hesabi, add ,all bide senkr. Secenekleri var ben xiaomi hesabi diyorum fakat hic bisey oldugu yok basiyorum normal kaliyo bisey de acilmiyor .
Add hesap ekleme demektir. Buradan hesabınızı ekleyeceksiniz.
All tüm hesaplar demektir.
Senkr. diye yazdığınız da Senkronizasyon demektir. Senkronizasyon ayarlarını yani hangi bilgilerin cloud ile senkron olacağını buradan yapacaksınız.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bu arada, hangi Mi uygulamasına girerseniz girin, ilk açtığınızda sizden Mi hesabı istemesi gerekir. Buradan da hesap ekleme yapabilirsiniz. Resimli yada videolu anlatayım diyeceğim ama hem bu kadar basit birşey için o kadar şeye değmez, hem de bende hesap zaten açılmış olduğu için gelen ekranlarda hesap açma ile ilgili bir şey yok. Hesap bilgileri ve ayarlarıyla ilgili ekranlar geliyor. Hesabı önce kapatmam lazım.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt