Yardım Xiaomi mi4 lte cihazım açılmıyor

hsnkrky3

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
2
evet arkadaşlar 1 yıllık xiaomi mi4 lte telefonuma sonunda nazar değdi.ilk önce güç tuşu kararsız çalışmaya başladı kendini kapatıp açmaya başladı ve en sonunda şarj bitmeye yakındı ve kapandı açılmadı her ne kadar şarj a da taksam pc ye de taksam ses soluk yok ölü gibi napayım yol gösterin teşekkürler.
not: delta serviste işler nasıl işliyor ne kadar beklerim yorumlar yaparsanız sevinirim

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
R
evet arkadaşlar 1 yıllık xiaomi mi4 lte telefonuma sonunda nazar değdi.ilk önce güç tuşu kararsız çalışmaya başladı kendini kapatıp açmaya başladı ve en sonunda şarj bitmeye yakındı ve kapandı açılmadı her ne kadar şarj a da taksam pc ye de taksam ses soluk yok ölü gibi napayım yol gösterin teşekkürler.
not: delta serviste işler nasıl işliyor ne kadar beklerim yorumlar yaparsanız sevinirim
Kendiliginden boyle olduysa anakart ta sorun olabilir

hsnkrky3

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
R

Kendiliginden boyle olduysa anakart ta sorun olabilir

Hocam bende anakartta problem olduğunu düşünüyorum yarın servise kargolayacağım anakart ellerinde varmıdır acaba böyle tuş sorunu olup sonrada sönen cihaz duydunuzmu baktım internette bulamadım bununla alakalı seyler

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
Hocam bende anakartta problem olduğunu düşünüyorum yarın servise kargolayacağım anakart ellerinde varmıdır acaba böyle tuş sorunu olup sonrada sönen cihaz duydunuzmu baktım internette bulamadım bununla alakalı seyler
Telefonunuz garantili sanirim servis isi sikintili biraz bekleyebilirsiniz sansliysaniz degisim yaparlar gecmis olsun

xiaomi99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Pro
Konular
7
yeni konu nasıl açabiliyoruz bir türlü linklerde göremedim de

hsnkrky3

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonunuz garantili sanirim servis isi sikintili biraz bekleyebilirsiniz sansliysaniz degisim yaparlar gecmis olsun

Sağolun hocam evet telefonum delta garantili 1 sene önce almıştım bu hatayı almamla telefonun kilitlenmesi bı kaç saat sürdü. peki diyelimki değişim dediler ellerinde 3 GB ramli model yok sanırım beni baya bekletirler herhalde

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
Sağolun hocam evet telefonum delta garantili 1 sene önce almıştım bu hatayı almamla telefonun kilitlenmesi bı kaç saat sürdü. peki diyelimki değişim dediler ellerinde 3 GB ramli model yok sanırım beni baya bekletirler herhalde
Yasal sure 20 is gunu sanirim sonrasinda dava acip ucretini geri alabilirsiniz

hsnkrky3

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
2
Yasal sure 20 is gunu sanirim sonrasinda dava acip ucretini geri alabilirsiniz

bakalım hocam belkide kullanıcı hatası der topu bana atarlarki insallah öyle bişey olmaz çünkü ben gözüm gibi baktım mi4 üme

Üst Alt