Xiaomi Mi4 Hizlial.com

sinilker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
huawei p20
Meslek
Bankacı
Konular
17
Merhaba arkadaşlar,
bu akşam internette telefon satış mağazalarını dolaşırken www.hizlial.com da xiaomi mi 4 ü, akıllı telefon kategorilerinde gördüm. şu an ürün geçici olarak temin edilemiyor kategorisinde. xiaomi hizlial ile anlaştı mı yoksa farklı bir firma mı satıyor bilmiyorum. yetkili servis brightstar olarak gözüküyor.
http://www.hizlial.com/xiaomi-mi-4-beyaz/10627321

sinilker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
huawei p20
Meslek
Bankacı
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürün henüz satışa sunulmamıştır diye yazıyor.

Oyla:

kursat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi3-Mi4-Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
50 kuruşa kayıtları yapıp satacaklar ohh ne güzel arkadaş. Param olsa xiaomi için o ise kalkisirdim

Şavmi mi tıri cihazından karşıdan ödemeli gönderildi.

Oyla:

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524
ama 1900tl de çok pahalı resmen iki katına satılacak fiyatı nerden gördün derseniz taksit seçeneklerine bakarsanız orda yazıyor.bu fiyata alan olmaz mi4 şöyle söyleyeyim hızlıal a saygılar :)

Oyla:

sinilker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
huawei p20
Meslek
Bankacı
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
harbiden o neymiş öyle 1899 tl fiyat. taksit seçeneklerime bakmamıştım ama o fiyatla Türkiye de satılacaksa iş zor.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
1900 TL ve üstelik te 16GB model.
Bu fiyat Xiaomi'nin fiyatı değil. Xiaomi'nin bu kadar büyük bir yanlışlık yapacağını sanmıyorum. Bu fiyata 1 tane bile satılmaz. Ben 1.200'den bile satılacağına emin değilim.

Oyla:

kursat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi3-Mi4-Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Öyle fiyat mı olur yuh alan alır o kesin ama fiyat çok vicdansız

Şavmi mi tıri cihazından karşıdan ödemeli gönderildi.

Oyla:

husoyildiz88

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Konular
10
chatin_62' Alıntı:
1900 TL ve üstelik te 16GB model.
Bu fiyat Xiaomi'nin fiyatı değil. Xiaomi'nin bu kadar büyük bir yanlışlık yapacağını sanmıyorum. Bu fiyata 1 tane bile satılmaz. Ben 1.200'den bile satılacağına emin değilim.

hocam 1200 den koysan cok rahat satilir. düşünsenize donanımhaberde 2. eli 1200 e veriyolar. orjinal kayitli hızlıaldan tr garantili flan. bide sürekli 1000 tl üstü illa bonus oluyo. donanımhaberdeki cekler flan. 1200 den su an koysalar bn simdi alirim hocam. ariyorum yok en son 420 $ a alacam snırım 2 3 hafta bekleyip

1900 fiyata kimse yanasmaz ama o kesin. 1500 civari koyarlar gibi geldi bana onu gördükden sonra s6 dada bi 400 tl flan düşüş olmuştu hizlial fiyatında

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
@husoyildiz88 hocam sanırım siz benim 1 senedir yazdığım şeyleri okumadığınız için böyle düşünüyorsunuz.
Yediği yemeği, bindiği taksiyi hatta imei'yi değiştirip, pasaport kaydı diye 120TL harcı da telefonun fiyatına ekleyen kişilerin fiyatlarını baz almak doğru değil.
Tabi şimdi dolar aldı başını gitti. O zamanki hesaplar ile şimdiki elbette birbirini tutmayacak. Cihazları birkaç ay önce alıp şimdi getirenler çok daha ucuza almış oldular.

Xiaomi'de MI4'ün 16GB modelinin resmi fiyatı 1.999 Yuan yani 320$. Haa bana deniyor ki oradan alabiliyorsan konuş. Eğer cihazları zaten Çin'den alıyorsam niçin alamayayım? Yine de hadi ellerinde stok olmuyor, belli zamanlarda satışa sunuyorlar, ön siparişle alınıyor v.s. v.s. diye farklı kanallara kaymak daha doğru olacak. O zaman iBuygou var. Aliexpress falan yazmıyorum, çünkü sahte çıkma ihtimali çok yüksek. iBuygou'daki fiyatı da 349$. http://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi4-white-snapdragon-801-quad-core-25ghz-3gb-ram-16gb-rom-5-inch-screen-130mp-3080mah-fdd-lte-version-6415.html Üstelik bu verdiklerim örnekler FDD/LTE Versiyonu ve en pahalı alabileceğiniz fiyat bugünkü kur ile 910TL. 
O bana savunduğunuz kişiler, cihazları bu fiyattan alıp, 1200'e satıyorlar. Yani 300TL kar elde ediyorlar. Sizce bu normal mi?

Karaborsa fiyatlar hiçbir zaman örnek gösterilemez, emsal teşkil edemez. Karaborsa'dan cihaz alan bir bakıma deyim yerindeyse kazık yiyen kişilerinde bu yedikleri kazığı çıkartmak için yazdıkları fiyatlar bağlayıcı olamaz.

Bir telefondan 100 TL hadi bilemedin 150 TL üzerinde kar elde etmeye çalışmak olayı farklı boyuta taşır. Bunun ismi kar değil başka birşey olur. 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt