Xiaomi Mi3

• Konbuyu başlatan CSY
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 1K

CSY

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Telefonum Şarj Etmiyor ve Açılmıyor;
3 telefonum şarj bitince kendiliğinden kapandı. Bir gün de Şarj etmedim. Bir gün sonra Telefonumu şarja taktım ancak bir daha şarj almadı. Telefonum açmıyor. Telefonu 8 aydır kullanıyorum memnundum. Önerileriniz lütfen..

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42
RE:

Bu tip durumlarda bir iki saat telefonu şarjda bıraktıktan sonra düzelebiliyor. Priz ve şarj aletinin sağlam olduğunudan emin olun, bilgisayarın usb portundan şarj etmeyi deneyin veya amper, başka marka bir şarj aleti ile deneyin.
* Başka marka şarj aleti kullanacağınız zaman orjinal olmasına, volt, amper değerlerinin uygun olmasına dikkat ediniz.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Xiaomi Mi3

CSY' Alıntı:
Telefonum Şarj Etmiyor ve Açılmıyor;
3 telefonum şarj bitince kendiliğinden kapandı. Bir gün de Şarj etmedim. Bir gün sonra Telefonumu şarja taktım ancak bir daha şarj almadı. Telefonum açmıyor. Telefonu 8 aydır kullanıyorum memnundum. Önerileriniz lütfen..

@proton252 arkadaşımızın da dediği gibi birçok Android cihazda (bendeki Nexus 7 tabletler de dahil) pili öldürürseniz toparlanmaları uzun sürüyor. Bu sırada da cihazda hiçbir tepki göremiyorsunuz.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Oyla:

siranusta

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi 5sPlus'lu
Cihazım
Masum Köylü
Konular
98
Cvp: Xiaomi Mi3

Bataryası çıkarılabilir batarya ise çıkarıp bir elektronikçinin yanında şok vermenizi tavsiye ederim. 
Şokun bir çok etkisi var bunlardan birisi bataryayı patlatmak gibi.. voltajını iyi ayarlamanız lazım.

Oyla:

CSY

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Telefonum Şarj Etmiyor ve Açılmıyordu önerilenleri yaptım sorun çözülmedi. Ancak telefon tamircine vermek zorunda kaldım. 35TL bedelle yaptılar şuan kullanıyorum. Önerilerinize ve ilgilerinize teşekkür ederim. iyi günler dilerim.

Oyla:

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42

CSY pid=12858 dateline=1415803840' Alıntı:
Telefonum Şarj Etmiyor ve Açılmıyordu önerilenleri yaptım sorun çözülmedi. Ancak telefon tamircine vermek zorunda kaldım. 35TL bedelle yaptılar şuan kullanıyorum. Önerilerinize ve ilgilerinize teşekkür ederim. iyi günler dilerim.

Geçmiş olsun, sorun neymiş ?

Oyla:
Üst Alt