Yardım Xiaomi Mi Wifi Extender Pro Düşük Hız Sorunu

kivocum

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kıvanç
Cihazım
a2 lite
Konular
2
Başlıkta da belirttiğim gibi wifi extender pro, 7 aydır normal hız verirken son bir haftadır düşük hız vermeye başladı (30 mbps almam gerekirken 15 ve aşağısını alıyorum ürün bilgilerinde 300 mbps desteklediği yazıyor) bu durum internetimin verimini engelliyor internette yaklaşık bi 10 saat araştırma yaptım fakat sorunumun çözümünü bulamadım xiaomi Türkiye'ye de yazdığımda aldığınız yerle görüşmelisiniz diyor ne yapabilirim bu arada internet 2.4 ghz

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Başlıkta da belirttiğim gibi wifi extender pro, 7 aydır normal hız verirken son bir haftadır düşük hız vermeye başladı (30 mbps almam gerekirken 15 ve aşağısını alıyorum ürün bilgilerinde 300 mbps desteklediği yazıyor) bu durum internetimin verimini engelliyor internette yaklaşık bi 10 saat araştırma yaptım fakat sorunumun çözümünü bulamadım xiaomi Türkiye'ye de yazdığımda aldığınız yerle görüşmelisiniz diyor ne yapabilirim bu arada internet 2.4 ghz
Forum kurallarımız gereği başlığın tamamının büyük harfle yazılması yasaktır düzeltmenizi rica edeceğim hocam.

Oyla:

cabbar_1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Ben yeni aldım ve bendede aynı sorun var. Evin en uzak odasından hem modeme hem repeater e bağlanıp test yapınca modem daha hızlı çıkıyor.

Oyla:
Üst Alt