Çözüldü Xiaomi mi Wi-Fi pro bağlanmıyor

TanerCinar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taner
Cihazım
Redmi 5
Konular
25
İnternetim evin belirli bölgelerinde çekiyor diye bu ürünü aldım ama bir türlü bağlanamadım hep son adımda bu hatayı veriyor. Ayrıca kendi telefonuma da yükleyemedim miui home u Pixel Rom kullanıyorum diye herhalde.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

TanerCinar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taner
Cihazım
Redmi 5
Konular
25
Uzun uğraşlar sonucu ve araştırmalar sonucu ürünü kurabildim. İlk olarak cihazıma uygulamanın 5.7.5 sürümünü (eski sürüm) kurabildim son versiyonu pixel experience romda çalışmıyordu. Ürünü bağlayacağınız modemin ayarlarına girmeniz gerekmekte sırasıyla anlatıyorum;
1) Modem Arayüzüne Girme: 192.168.1.1 ya da kendi modeminize uygun olan ip adresi ile modeminizin arayüzüne giriş yapın.
2) Wireless Ayarları: Modemden modeme değişir bu kısıma nereden girilir bilmiyorum tp link modemlerde sol kısımda kablosuz sekmesinden, eğer ingilizce kullanıyorsanız wireless sekmesine gelin.
3) Kanal (channel) Ayarları: Wireless kısmına geldiğimizde karşımıza channel ya da kanal ayarları gelmekte bu otomatiktedir bu kısma tıklayıp 6 ya da 11 yapmamız gerekiyor ben 6 yaptım ve kaydet yapıp çıkış yaptım. Sonrasında uygulama üzerinden sorunsuz bağlantı sağladım .

Son düzenleme:
Üst Alt