Yardım Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Android Telefonla Düzgün Eşleşmiyor

Oriente

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Asus Zenfone 5
Konular
1
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Mi TW Earphones 2 Basic ürününü satın aldım. Kulaklıkları çıkartıp kutusuna koydum. Daha sonrasında Asus telefonuma bağlamaya çalıştım fakat başaramadım. Sağ kulaklık telefonda "Mi TW Earphones 2 Basic" ismi ile gözüküyor ki olması gereken bu diyor kitapçığında. Sol kulaklık ise "Mi Air2 SE" ismi ile gözüküyor. İkisi de ayrı ayrı telefona bağlanıyor ve ikisi de ayrı ayrı çalışıyor. İki kulaklıkta bağlı iken hangisini etkinleştirirsem o kulaklıktan ses geliyor. Hiçbir şekilde ikisini aynı anda çalıştırmayı başaramadım. Resetlemek için çeşitli yollar denedim fakat resetlendi mi yoksa resetlenmedi mi belli değil. Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth kulaklık da kullandım. Onun üzerinde tuşlar olduğu ve iki renk ışığı olduğu için kulaklıkları resetleyip sağ kulaklığı bluetooth ile bağladığımda ikisinden de ses geliyordu. Fakat bu üründe başaramadım. Bilen varsa yardımlarını bekliyorum kafayı yemek üzereyim.

Oriente

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Asus Zenfone 5
Konular
1
Bu forumda bu kulaklığı nasıl çalıştıracağımı bilen kimse yok mu gerçekten yardım edebilecek birine ihtiyacım var?

Oyla:

hamsi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hami
Cihazım
redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Kulaklıkları kutuya koyun ve 7 sn (en az) basılı tutun birine. bağlantı sıfırlanacak telefonu da bi yeniden başlat yapıp deneyin. Düzelmezse diğer kulaklığa da yapın

Oyla:
Üst Alt