Yardım Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner 1S Şarj Ünitesi Arızası

cengaver111

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cenk
Cihazım
mi 8
Konular
1
Arkadaşlar merhaba
10 Ağustos 2019 da çinden bir arkadaşım yeni çıkan Mi robot 1S aldı bana ve Türkiyeye getirdi
Güzelce kurduk kullandık şarj ettik tekrar kullandık.
Ancak 2.defa şarj etmedi
kabloyu değiştirdim yok, ne yaptıysam olmadı.
Sonra arkadaşımdan başka bir şarj ünitesi kullandım şarj olunca benimkinin bozuk olduğunu anladım.

Şimdi bunu tamir için Çine mi göndermeliyim, göndermeliysem nasıl, randevu almalı mıyım, veya hemen yapıp teslim mi edicekler hiç bir bilgiye ulaşamadım.
Burdaki servise verebilir miyim, veya herhangi bir elektronikçi yapar mı?
Şarj ünitesi çok komplike bir alet değildir diycektim de internetten öyle olmadığını gördüm.
TR de telefon veya maille destek alabileceğim bir servise ulaşamadım, hakeza Mi global bile bu alet sadece çinde bilgimiz yok dediler.
Çin sitesine girip müşteri hizmetlerine mail atayım dedim ancak her yol boşa çıkıyor.

Tecrübeli arkadaşların akıl vermesine ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Arkadaşlar merhaba
10 Ağustos 2019 da çinden bir arkadaşım yeni çıkan Mi robot 1S aldı bana ve Türkiyeye getirdi
Güzelce kurduk kullandık şarj ettik tekrar kullandık.
Ancak 2.defa şarj etmedi
kabloyu değiştirdim yok, ne yaptıysam olmadı.
Sonra arkadaşımdan başka bir şarj ünitesi kullandım şarj olunca benimkinin bozuk olduğunu anladım.

Şimdi bunu tamir için Çine mi göndermeliyim, göndermeliysem nasıl, randevu almalı mıyım, veya hemen yapıp teslim mi edicekler hiç bir bilgiye ulaşamadım.
Burdaki servise verebilir miyim, veya herhangi bir elektronikçi yapar mı?
Şarj ünitesi çok komplike bir alet değildir diycektim de internetten öyle olmadığını gördüm.
TR de telefon veya maille destek alabileceğim bir servise ulaşamadım, hakeza Mi global bile bu alet sadece çinde bilgimiz yok dediler.
Çin sitesine girip müşteri hizmetlerine mail atayım dedim ancak her yol boşa çıkıyor.

Tecrübeli arkadaşların akıl vermesine ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler

Cihaz aşağıdaki linkteki ürün ise cepport ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz yapılabilecek bir müdahale şansı var ise gerekli yönlendirme konusunda yardımcı olacaklardır.

Oyla:
Üst Alt