Yardım Xiaomi mi note 3 için ,koruma ve kulaklık tavsiyesi

5m3x.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozgur
Cihazım
xiaomi mi note3
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
beta
Telefon Modeli
xiaomi mi note 3
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba,

Yeni üyeyim,nasipse bugün ekranı kırılan Samsung s7 edge yerine Xiaomi mi note 3 alacağım.Cihaz siyah ve 64 gb hafıza olacak.
Sanırım nano dedikleri ince, düzgün bir ekran koruma ile arka kılıf tavsiyesi rica ediyorum.Telefon üzerinde gösterişli, kaba ve kalın aksesuarları sevmiyorum.

Ayrıca spor yaparken müzik dinlemeyi çok seviyorum.Malum hareketli olduğumuz için kulağa sağlam oturacak kablosuz bir kulaklığa ihtiyacım var.
Oturduğumuz apartman çok eski olduğu için, sesi hoparlöre verip geceleri yatağıma uzanıp film de izleyemiyorum.Kulaklığım çok büyük ve zaten yattığım yere yetişmiyor.

Ayrıntılarıyla belirtmiş olduğum kıstaslar doğrultusunda, çok pahalı olmamak kaydıyla, çok tutulan sağlam ürünlerden, tavsiyelerinizi rica ediyorum.

Dipnot:ben biraz uzun cümle kurarım.Kusuruma bakmayın.

Saygılar...

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba,

Telefonunuz şimdiden hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

Kılıf için tavsiyem orijinal kılıfı kulanmanız : Xiaomi Mi Note 3 Orijinal Kılıf Fiyatı biraz yüksek ama en uzun ömürlü ve şık duran kılıf orijinal olanı. Eğer pahalı derseniz standart silikon kılıflar da işinizi görecektir.

Ekran koruyucu olarak ise hemen herkes nano koruyuculardan kullanıyor ve pek şikayet yok. Xiaomi Mi note 3 Nano Ekran Koruyucu

Kulaklık olarak ise yine Xiaomi'nin spor yapanlar için üretmiş olduğu spor kulaklıklar işinizi görecektir. Ben de spor yaparken bunlardan kullanıyorum ve kulakta son derece rahat ve güvenli duruyor. Tek eksisi ses kalitesi çok yüksek değil. Xiaomi Bluetooth 4.1 Spor Kulaklık

Oyla:

5m3x.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozgur
Cihazım
xiaomi mi note3
Konular
4
Merhaba,

Telefonunuz şimdiden hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

Kılıf için tavsiyem orijinal kılıfı kulanmanız : Xiaomi Mi Note 3 Orijinal Kılıf Fiyatı biraz yüksek ama en uzun ömürlü ve şık duran kılıf orijinal olanı. Eğer pahalı derseniz standart silikon kılıflar da işinizi görecektir.

Ekran koruyucu olarak ise hemen herkes nano koruyuculardan kullanıyor ve pek şikayet yok. Xiaomi Mi note 3 Nano Ekran Koruyucu

Kulaklık olarak ise yine Xiaomi'nin spor yapanlar için üretmiş olduğu spor kulaklıklar işinizi görecektir. Ben de spor yaparken bunlardan kullanıyorum ve kulakta son derece rahat ve güvenli duruyor. Tek eksisi ses kalitesi çok yüksek değil. Xiaomi Bluetooth 4.1 Spor Kulaklık
Çok teşekkür ederim hocam.Gayet açıklayıcı oldu.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bu tarz ürünler hakkında da fikirlerinizi merak ediyorum.Biraz daha pahalı ama çok daha iyi duruyor.Siz ne dersiniz hocam?
Daha önce hiç test etmedim hocam, yanlış yönlendirmek istemem. Bu tarz ürünler hakkında benim de bilgim videolar, incelemeler kadar :)

Oyla:
Üst Alt