Yardım Xiaomi mi note 3 cihazima Powerbank

Siyar155

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şiyar
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
28
Arkadaşlar Xiaomi mi note 3 un kendi adaptörü 5v/3a veriyor benim istediğim Powerbank 30000 mahallesi gücünde ama 5v2a veriyor bir sıkıntı çıkar mı alsam bişey olur mu nolur yardım edin
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Snatcmeyk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
24
30.000 mah ve 56 buçuk liracik ben önden uyarim de pimi cekilmiş el bombasi aliyorsun haberin olsun hocam. En kotu 5.000 mah lik powerbank bile bundan daha pahali powerbank alacaksan eğer kaliteli bilindik bir marka al sonra evini basina yikmasin bu dandirik cihaz.

Siyar155

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şiyar
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
28
30.000 mah ve 56 buçuk liracik ben önden uyarim de pimi cekilmiş el bombasi aliyorsun haberin olsun hocam. En kotu 5.000 mah lik powerbank bile bundan daha pahali powerbank alacaksan eğer kaliteli bilindik bir marka al sonra evini basina yikmasin bu dandirik cihaz.
Evet haklısınız fiyat konusunda ama Powerbank in gerçek fiyatı 56.5 TL değil Powerbank in kendi fiyatı bu rakamdan daha yüksek, ben şeyi soruyorum benim telefonumdan desteklediği amperden düşük amperlik bir Powerbank alırsam sıkıntı olur mu ayrıca siz haklısınız yani telefonuma zarar verebilir

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6

Ondan sonra bizim millet derki "Çin malı almayın" :)
"Ne kadar para o kadar köfte" demez asla Yes~~

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Normal şartlarda daha düşük akımla şarj etmenin bir sakıncası yoktur ancak bu yazdığım linkteki ürün ve benzerleri için geçerli değil. O ürün 30000 mAh de değil, 2A akım da vermez. O powerbanki ve bu tarz markasız ve kalitesiz güç kaynaklarını kullanırsanız telefonunuzla vedalaşabilirsiniz.

Siyar155

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şiyar
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
28
Normal şartlarda daha düşük akımla şarj etmenin bir sakıncası yoktur ancak bu yazdığım linkteki ürün ve benzerleri için geçerli değil. O ürün 30000 mAh de değil, 2A akım da vermez. O powerbanki ve bu tarz markasız ve kalitesiz güç kaynaklarını kullanırsanız telefonunuzla vedalaşabilirsiniz.
Evet haklısınız almaktan vazgeçtim onun yerine 140 TL'ye Xiaomi 20000 mah olan modelini alacağım hem 5v/3a veriyor

Üst Alt