Soru Xiaomi mi note 3 bilgi note 2 den +'ları-'leri sayarmisiniz

fatyx74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
LG G3 D-855
Konular
5
Başlıkta bahsettiğim gibi

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Az bir fark ile note 2 daha hızlıdır. Geri kalan herşeyde note 3 daha iyi.

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Bizzat ikisini kullanan varsa yorum yapabilir. Bildiğim kadarıyla kullanım süreleri çok yakın
[doublepost=1517825454,1517825374][/doublepost]Ama mi note 2 nin ekranı çin yapımı amoled diye biliyorum. Samsung yapımı iyi bir amoled değil. Bu açıdan mi note 3 de geri adım , aslında ileri adım . İps e geri döndüler

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
note 2'yi satıp note 3 aldım. Açıkçası note 2 nin daha iyi dediğim hiçbir şeyi aklıma gelmiyor. Günlük kullanımda sd660 sd821 ile aynı hız olarak, ikiside gayet seri çalışıyor. Note 3 ile pil %30-40 daha iyi gidiyor, kamera dağlar kadar fark var daha iyi, ekran bariz daha iyi e zaten geriye de birşey kalmıyor. Belki tasarım olarak note 2 daha iyiydi denebilir ama o da kişiye göre değişir.

note 2'yi 6 ay kadar kullandım hep satmayı düşündürdü bana note 3 aynı hissi vermiyor. Note 2 ekranında pikselleri görebiliyorsun yakından bakınca, yandan bakınca beyazlar maviye dönüyor, ışık kısıkken siyahlarda görüntü birbirine giriyor, parlaklık gündüz az gecede fazla, kamera leş 2017 model amiral gemi diye çıkan telefonda bunlar olmamalı artık. LGnin bir tarafından bulaştığı rezil ettiği başka bir telefon.

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Ben bu kadar gömmek istememiştim note 2 ye ama sizi memnun etmemiş belli ki.

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
Ben bu kadar gömmek istememiştim note 2 ye ama sizi memnun etmemiş belli ki.

ilk defa yeni alıpta bu kadar içime sinmeyen cihaz oldu. iyi yanlarına bakarsın derim de o 3. kalite ekrana her baktığında soğutuyor insanı gerisi çok sorun değil. ips ekrana dönüp en iyi kararı verdiler.

ctcbaba33

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
C5 Pro
Konular
0
note 2'yi satıp note 3 aldım. Açıkçası note 2 nin daha iyi dediğim hiçbir şeyi aklıma gelmiyor. Günlük kullanımda sd660 sd821 ile aynı hız olarak, ikiside gayet seri çalışıyor. Note 3 ile pil %30-40 daha iyi gidiyor, kamera dağlar kadar fark var daha iyi, ekran bariz daha iyi e zaten geriye de birşey kalmıyor. Belki tasarım olarak note 2 daha iyiydi denebilir ama o da kişiye göre değişir.

note 2'yi 6 ay kadar kullandım hep satmayı düşündürdü bana note 3 aynı hissi vermiyor. Note 2 ekranında pikselleri görebiliyorsun yakından bakınca, yandan bakınca beyazlar maviye dönüyor, ışık kısıkken siyahlarda görüntü birbirine giriyor, parlaklık gündüz az gecede fazla, kamera leş 2017 model amiral gemi diye çıkan telefonda bunlar olmamalı artık. LGnin bir tarafından bulaştığı rezil ettiği başka bir telefon.
[doublepost=1518100189,1518100060][/doublepost]
ilk defa yeni alıpta bu kadar içime sinmeyen cihaz oldu. iyi yanlarına bakarsın derim de o 3. kalite ekrana her baktığında soğutuyor insanı gerisi çok sorun değil. ips ekrana dönüp en iyi kararı verdiler.

Hocam ben mi note 3 almayı düşünüyorum ama bazı yerlerde yüz tanıma ile kilit açma özelliğinin kalktığı yazıyor son güncelleme ile. böyle bişey var mı? Cevaplarsanız sevinirim

Üst Alt