İnceleme Xiaomi Mi Note 2 Teknik Özellikler ve Görseller

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
dün 6/128 modelını aldım. tek kelıme ıle kalıtesı harıka. kamerası mukemmel. herseyı cok ıyı. tek problemı siyah renk ıcın soyluyorum ön ve arka cam oldugu ıcn aşırı derece parmak izi lekelesi bırakıyor. onun dısında mukemmel,

Bir arkadaş az buçuk inceleyip kamera açılırken kasma var fotoğraf çekince ısınma demişti.
Var mı acaba öyle sorunlar ?

porschemurat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
5
Cihazım
Meizu
Konular
6
Arkadaslar bende 2000 tl ye 4 gb lik aldim.
İlk izlenim cok ince bir yapisi var ve heran elinzden kayip dusucekmis gibi oluyor. Ama full siyah kasasiyla cok karizma bir durusu var.
Kamera guzel ama mukemmel diyemem.
İsinma olmadi bende hic.
4 gb ram olmasina ragmen takilma donma hic denk gelmedi.
Edge ekran olarak. Samsung S7 gibi cok kavisli degil ve yan cerceveleri S7 den daha belirgin.
Bunun disinda gayet guzel ve keyifle kullandigim ilk xiaomi telefonum

salih67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
xiaomi note
Konular
0
Herkese iyi günler.
Cep telefonu dahil birçok elektronik ürünü olabildiğince uzun kullandığım için alırken epey araştırarak alırım.
Kullandığım telefon LG G2. Telefon epey eskidi yenisini alma zamanı geldi.
Xiaomi telefonları ilgimi çekti.
Önce 5S plus 6/128 almayı düşündüm, sonrasında Note 2 ile ilgimi çekti.
İki model arasında 700-900 tl lik fiyat farkı var.
5S Plus mı? Note 2 mi?, hangisini tavsiye edersiniz.

enes*

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
zte blade
Konular
1
Herkese iyi günler.
Cep telefonu dahil birçok elektronik ürünü olabildiğince uzun kullandığım için alırken epey araştırarak alırım.
Kullandığım telefon LG G2. Telefon epey eskidi yenisini alma zamanı geldi.
Xiaomi telefonları ilgimi çekti.
Önce 5S plus 6/128 almayı düşündüm, sonrasında Note 2 ile ilgimi çekti.
İki model arasında 700-900 tl lik fiyat farkı var.
5S Plus mı? Note 2 mi?, hangisini tavsiye edersiniz.
Note 2 nin ekrani darbelere daha acik. Splus oneririm ben

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dervisates

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dervis
Cihazım
5s plus 128
Konular
5
mi note 2 telefonunu kullanmadan, broşür üzerindeki yazılardan telefonu yorumlayan arkadaşlara söylüyorum, bir şey bildiğiniz yok susun bari.
1 aydır telefonu kullanıyorum yukarıda yazılan olumsuz düşüncelerin hiç birine katılmıyorum. tasarım ve performans konusunda mukemmel sevıyede telefon. tek negatif yönü cam oldugu için aşırı kaygan. kılıfsız kullanmak imkansız neredeyse. kamera konusunda karanlık ortamlarda çekimi biraz zayıf ama yazılım ile geliştirilebilecek birşey gündüz çekimleri kusursuz. 1 resim neredeyse 10mb. pil performansı 2 gün cok rahat kullanım. tlf nu şarj etmeyi bile unutabilirsiniz. ekran saati 10 saatden fazla alıyorum.android 7.0 ile daha iyi olacagını düşünüyorum. internet hız konusunda vodafone kullanıcıları vodafone kaynaklı 4.5g hızından tam anlamıyla faydalanamayız. turkcell kullanıcıları problem yaşayacagını zannetmıyorum. performansını anlatmaya gerek yok ztn.

ismail57

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
şuan yok
Konular
1
Hocam bende 8.2 kararlı rom yüklü bu panoya kopyaladıpımız mesajlar linkler vs. Diğer markaların telefonunda kopyalama panosuna kaydediliyor miui arayüzünde buna ulaşmak mümkünmü acaba?

Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Bu arada bildiğim kadarıyla sadece global versiyonda global LTE olacak. Yani B20 isteyenler yani Vodafone kullanıcıları en pahalı modeli almak zorundalar.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Bu band 20 meselesi sadece Vodafone kullanıcıları içinmi problem? Türktelekom açısından sıkıntı varmı?

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Hocam bende 8.2 kararlı rom yüklü bu panoya kopyaladıpımız mesajlar linkler vs. Diğer markaların telefonunda kopyalama panosuna kaydediliyor miui arayüzünde buna ulaşmak mümkünmü acaba?

Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tam olarak neyi soruyorsunuz?
Miui rom`da kopyalama geçmişinin kaydedilip kaydedilmediğinimi?
Eğer öyleyse, ben hiç karşılaşmadım, yeni bir kopyalama yapınca eski kopyalanan veri siliniyor diye biliyorum.
Kopyalama geçmişi depolanıyor ise buna şaşırırım.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ekhrem123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem Özbakı
Cihazım
Mi Note 2
Konular
1
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama bu telefonun kamera özelliğinden şikayetçiyim ben. Ön kameraya sözüm yok ama 22mp olan arka kamera sanki 5mp gibi çekiyor. Açıkçası alma nedenlerinden birisi de kamerasının iyi olmasıydı ama hayal kırıklığına uğradım. Neredeyse ön kamera arka kameradan daha iyi diyebilirim. Tek sıkıntılı yanı bana göre bu. Gerçekten çok kötü arka kamerası. Manuel odaklanma zaten yok, yakın bir foto çekmek isteseniz bulanık çekiyor. Verdiğim paraya sadece kamerası için üzülüyorum

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama bu telefonun kamera özelliğinden şikayetçiyim ben. Ön kameraya sözüm yok ama 22mp olan arka kamera sanki 5mp gibi çekiyor. Açıkçası alma nedenlerinden birisi de kamerasının iyi olmasıydı ama hayal kırıklığına uğradım. Neredeyse ön kamera arka kameradan daha iyi diyebilirim. Tek sıkıntılı yanı bana göre bu. Gerçekten çok kötü arka kamerası. Manuel odaklanma zaten yok, yakın bir foto çekmek isteseniz bulanık çekiyor. Verdiğim paraya sadece kamerası için üzülüyorum
Kamera konusunda mi note 3 efsane 2 de kotuydu evet

Üst Alt