Soru Xiaomi mi note 10 güncelleme

Apo336041467

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
A
Cihazım
H
Konular
8
Mi note 10 128 gb imei atıldığında güncelleme alır mı.güncelleme alırsada imei silinir mi tekrardan imei attırıp kayıt mı ettirmemiz gerekiyor.tşk ederim

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
Mi note 10 128 gb imei atıldığında güncelleme alır mı?
Selamlar, Bu sizin kurmak istediğiniz rom ile alakalıdır. Ancak IMEI işlemi sonrasında Cihazınıza TWRP kurulursa Cihazınıza Güncelleyici'den Update gelse bile yükleyemezsiniz TWRP'den basit bir şekilde güncellemeniz gereklidir.
güncelleme alırsada imei silinir mi tekrardan imei attırıp kayıt mı ettirmemiz gerekiyor.tşk ederim
Doğru bir şekilde işlem yaptığınız ve Forumda ki Hocalarımızın Rehberlerini izlediğiniz Taktirde IMEI'nize hiç bir şey olmaz aksi taktirde Bilgisayarınıza TWRP ile alacağınız EFS yedeği ile Repair yapabilirsiniz. Tekrardan IMEI attırmanıza gerek kalmaz.

Apo336041467

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
A
Cihazım
H
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar, Bu sizin kurmak istediğiniz rom ile alakalıdır. Ancak IMEI işlemi sonrasında Cihazınıza TWRP kurulursa Cihazınıza Güncelleyici'den Update gelse bile yükleyemezsiniz TWRP'den basit bir şekilde güncellemeniz gereklidir.
Doğru bir şekilde işlem yaptığınız ve Forumda ki Hocalarımızın Rehberlerini izlediğiniz Taktirde IMEI'nize hiç bir şey olmaz aksi taktirde Bilgisayarınıza TWRP ile alacağınız EFS yedeği ile Repair yapabilirsiniz. Tekrardan IMEI attırmanıza gerek kalmaz.
Tşk ederim bunu yapan arkadaşa ne söylemem gerekli peki

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
TWRP kurmasını istediğinizi söyleyin kendisi ona göre işlemleri yapsın TWRP kullanmayı öğrenin çok rahat edersiniz Bilgisayarınız varsa tabi

Üst Alt