Yardım Xiaomi Mi Mix Satın Alacağım. Yardım !

AtabendiS

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Atacan
Cihazım
Manisalı
Konular
1
Selamlar. iPhone 6 Plus telefonumu satıp üzerine azcık para ekleyip Xiaomi Mi Mix almak istiyorum. Fakat internetten yaptığım araştırmaların çoğunda, Türkçe dil desteğinin olmadığını, Türkçe kullanmak için harici olarak "Global Rom" yüklenmesi gerektiğini, Google Play'in hazır olarak gelmediğini ve çin marketinden indirilmesi gerektiğini keşfettim. Lütfen beni aydınlatabilirmisiniz. ?

kralcibildak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi5
Konular
10
Türkiye'den aldığın ithalatçı garantili cihazlar global rom ile gelir. İçinde Google Play, diğer Google hizmetleri ve Türkçe mevcut. Çin versiyonlarında dediğin doğru fakat buradan alacağın ürün zaten global versiyon olacağı için sıkıntı yaşamazsın. Özellikle Türkçe desteğinin olmadığı ve Google Play'in Çin marketinden indirilmesi gerektiği bilgisini nereden aldıysan oraya bir daha uğramaman dileğiyle.

AtabendiS

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Atacan
Cihazım
Manisalı
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürünü Türkiye içinden alın forum satış sayfasında var link bu Xiaomi Mi Mix Çerçevesiz Ekran (256GB/6GB) (Delta Garantili) kanaatimce sıkıntı yaşamazsınız selametle
Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. İzmir'de yaşıyorum. Birtane telefoncu var "İzmir İletişim" hatta webtekno'ya falan sürekli telefon tedarik ediyorlar. Bu telefonla tanışma hikayem de orası şahsen. Sizce telefonun "Global Rom" ile gelme ihtimali nedir. Elimdeki telefonu verip üstüne nakit ekleyerek almayı planlıyordum ben

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Dediğim gibi teli Türkiye içi alırsan%100 global rom ile gelir ama diğer dediklerinizi bilemem adamlarla konuşun anlaşın işinize gelirse üstüne ekler alırsınız selametle

AtabendiS

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Atacan
Cihazım
Manisalı
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
ben aldım kullanıyorum. üste titreşim ile sesi duyduğun için biraz sıkınıtılı. ama alışıyorsun. biraz da fazla geniş, türkçe zaten. normal kullanıyorsun.

Üst Alt