Haber Xiaomi Mi Mix Alpha Etkileyici Sarj Animasyonu

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Gerçekten inanılmaz bir tasarıma sahip amiral gemisi Xiaomi Mi Mix Alpha, görebileceğiniz üzere çok farklı bir gövde formunda karşımıza çıktı. Gövdesini neredeyse tamamen ekran ile saran telefon, bu açıdan çerçeveleri tarihe gömüyor ve çok güzel görünüyor. Ana tanıtım videosunu yukarıda izleyebileceğiniz telefon, paylaşıldığı kadarıyla çok da güzel bir şarj animasyonu ile geliyor. Hatta şimdiye kadar gördüğümüz en etkileyici şarj animasyonuna sahip olan model, aşağıdaki ilk videoda görebileceğiniz üzere tüm ekranını şarj seviyesini gösterme sürecine adıyor. Bu detayı çok etkileyici görünen ve adeta bir bardağı doldurma hissiyatı oluşturan telefon, aynı zamanda kalp atışı benzeri bir bildirim sistemine de sahip. Fiziksel bir bildirim ışığı olmayan Xiaomi Mi Mix Alpha, bunun yerine ekranını kullanıyor ve bu da yine aşağıda görebileceğiniz gibi gerçekten çok etkileyici görünüyor. Bu arada sayfanın altında firmanın model için attığı diğer çok kısa videolar da yer alıyor.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Kaynak:

M.Bedirhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Muazzam <3inlove~~
Emeğinize teşekkürler.

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Adamlar geleceği günümüze getirmişler. Her yönü ile yıllardır hayali kurulan ve apple tarafından beklenen cihazı ortaya çıkardılar.
Gerçekten takdir edilecek bir iş çıkarmışlar.

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
8 saat ekran süresi alıyorsak bu cihaz da 5 saat filan olur sanırım:))
Bence o kadar bile alamaz. Kendileri bile günde 2 kez şarj etmemiz gerektiğini söylüyorsa biz en az 3-4 kez şarj ederiz. Biz derken, yani kullanıcıları. Yoksa benim onu alacak maddi gücüm yok. :D

Üst Alt