Soru Xiaomi Mi Mix 3 Almalı Mıyım?

Longisland

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mi mix 3
Konular
18
Arkadaşlar xiaomi telefonlarında okuduğum kadarıyla hep sorunlar çıkıyor yazılımsal ve de donanımsal olarak. İlk kez xiaomi bir cihaz alacağım ve tedirginim.Zaten servisler vasatında altında sizce ne yapılmalı ? Xiaomi alıp da sorunsuz kullananlar var mı ?

sobig

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet MERAM
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Finans
Konular
0
ben bir seneden fazladır mi note 3 kullanıyorum, delta garantili aldım. hiç bir sorun yaşamadım. sorunlar sanırım telefondan beklentinizle doğru orantılı.

Oyla:

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Elektronik işi şans işidir hocam.arkadasim note 9 aldı 2 gün sonra ekran entegreleri yandi. Yani burda xiaomi yi suçlamak abez olur. Stability konusunda yardımcı uygulamalar konusunda xiaomi her zaman bir tık öndedir. Mesela çift uygulama dosya gizleme yada uygulama şifreleme ve istediğin uygulamanın wifi yada data kullanmasına senin karar vermen beni xiaomi ye aşık eden taraflaridir

Oyla:

Nymphaea Caerulea

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
5
Arkadaşlar xiaomi telefonlarında okuduğum kadarıyla hep sorunlar çıkıyor yazılımsal ve de donanımsal olarak. İlk kez xiaomi bir cihaz alacağım ve tedirginim.Zaten servisler vasatında altında sizce ne yapılmalı ? Xiaomi alıp da sorunsuz kullananlar var mı ?
Kim soyluyorsa onu, hayatı boyunca xiaomi kullanmamıştır. 3 ay once xiaomi mi A2 aldım 1550 TL ye. Eline aldiginda kaliteyi hissediyorsun zaten. Performans ve kamera kabiliyetlerine bakınca bu özellik ve kalite telefonu samsungda 3 bin e anca alırsın. 3 aydır herhangi bir sorun belirtisi yaşamadım.

Oyla:

Longisland

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mi mix 3
Konular
18
ben bir seneden fazladır mi note 3 kullanıyorum, delta garantili aldım. hiç bir sorun yaşamadım. sorunlar sanırım telefondan beklentinizle doğru orantılı.
hocam benim için beklenti önemli değil şuan bile 2gb ram 16gb bellek tel kullanıyorum öyle oyun da oynamam ama bu kez iyi bi telefon almak istiyorum. Sorun çıkarmasın yeter. Çıkarsada çözümü olsun. Çok şikayet okuyorum servisler hakkında ve çok mağdur insanlar var

Oyla:

ahmtcn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
13
Ben hocam (mi6). Şöyle bir geçmişimi anlatayim size. Bir sene 6s plus kronik sorun servisten on kere değişim onu satip s7 edge cok güzel cihazdı. Onu satip gear s3+a5 2017 belli bir sure sonra bunlarıda satip mi6 aldim bir seneyi geçti. Cok şükür daha servislik bi isim olmadı keza bundan sonra kayıtlı garantisiz bulabilirsem o sekil alicam dediğiniz gibi garantileri cok kötü olduğu için bosa para vermek istemiyorum zaten ekrani en çok para ediyor telefonlarin. Yani demem o ki kardeşim ust segment bi xiaomi cihazi alirsan kat ve kat mutlu olursun emin ol. Ha tabiki diger cihazlarida cok cok güzel ben amiral kullandığım icin genelde. Teknoloji şans isi tamamiyle hangi telefonu alırsan al.

Oyla:

Longisland

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mi mix 3
Konular
18
Elektronik işi şans işidir hocam.arkadasim note 9 aldı 2 gün sonra ekran entegreleri yandi. Yani burda xiaomi yi suçlamak abez olur. Stability konusunda yardımcı uygulamalar konusunda xiaomi her zaman bir tık öndedir. Mesela çift uygulama dosya gizleme yada uygulama şifreleme ve istediğin uygulamanın wifi yada data kullanmasına senin karar vermen beni xiaomi ye aşık eden taraflaridir
zaten burda ki forumda çok yardımcı oluyor insanlar özellikle yazılımsal sorunlarda. Ben xiaomiyi çok araştırdım çok sevdim hatta mi8 i teknosada elime alıp denedim fiyatına göre muazzam cihaz . Ben mi mix 3 alcam fakat hala emin olamadım

Oyla:

sobig

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet MERAM
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Finans
Konular
0
her servis başlıca problem, allah kimseyi servislerin eline düşürmesin.

Oyla:

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
zaten burda ki forumda çok yardımcı oluyor insanlar özellikle yazılımsal sorunlarda. Ben xiaomiyi çok araştırdım çok sevdim hatta mi8 i teknosada elime alıp denedim fiyatına göre muazzam cihaz . Ben mi mix 3 alcam fakat hala emin olamadım
Bence mix 3 al hocam.

Oyla:

Longisland

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mi mix 3
Konular
18
Ben hocam (mi6). Şöyle bir geçmişimi anlatayim size. Bir sene 6s plus kronik sorun servisten on kere değişim onu satip s7 edge cok güzel cihazdı. Onu satip gear s3+a5 2017 belli bir sure sonra bunlarıda satip mi6 aldim bir seneyi geçti. Cok şükür daha servislik bi isim olmadı keza bundan sonra kayıtlı garantisiz bulabilirsem o sekil alicam dediğiniz gibi garantileri cok kötü olduğu için bosa para vermek istemiyorum zaten ekrani en çok para ediyor telefonlarin. Yani demem o ki kardeşim ust segment bi xiaomi cihazi alirsan kat ve kat mutlu olursun emin ol. Ha tabiki diger cihazlarida cok cok güzel ben amiral kullandığım icin genelde. Teknoloji şans isi tamamiyle hangi telefonu alırsan al.
satıcı olarak sizce cepport iyi midir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bence mix 3 al hocam.
ay sonu istanbula gideceğim tatil maksatlı ve bi xiaomi almadan dönmeyeceğim inşallah. mi mix 3 ilk tercihim ama satıcı olarak hala nereden alacağımı kestiremedim elden almak daha makul geliyor bana mesela cepport

Oyla:
Üst Alt