Yardım Xıaomı mı mix 2 WiFi problem

Resulk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Resulk
Cihazım
Xiaomi mi mix 2
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 10
Telefon Modeli
Mix 2
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar bu konuda acil yardıma ihtiyacım var mix 2 cihazımın imei kapanmıştı elimde ki başka bir telefonun imei attık ama şebeke gelmedi onu düzeltmeye çalışırken cihazı WiFi problemi ile karşılaştık cihaz WiFi bulmuyor şu an mi unlocked açamıyorum WiFi bulmadığı için bilgili arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Miui 10 yüklü cihaz da

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba arkadaşlar bu konuda acil yardıma ihtiyacım var mix 2 cihazımın imei kapanmıştı elimde ki başka bir telefonun imei attık ama şebeke gelmedi onu düzeltmeye çalışırken cihazı WiFi problemi ile karşılaştık cihaz WiFi bulmuyor şu an mi unlocked açamıyorum WiFi bulmadığı için bilgili arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Miui 10 yüklü cihaz da

Muhtemelen IMEI yazarken hata yaptınız, yeniden yazmanız gerekir. Yine de emin olmak için öncelikle bir persist flashlayın isterseniz.

Rehber - Persist Nasıl Yüklenir?

Oyla:

Resulk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Resulk
Cihazım
Xiaomi mi mix 2
Konular
1
Dün akşam imei attık WiFi de problem yoktu şebeke yi bugün halledelim derken cihazı yeni miui 10 yüklendi ama WiFi açmadı problem büyük

Oyla:

Resulk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Resulk
Cihazım
Xiaomi mi mix 2
Konular
1
dediklerini anlasam hocam bir de :) sen halledebilirsen bir güzellik yaparım sana :)

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Maalesef IMEI tamirinin yasa dışı bir işlem olması nedeniyle forumumuzda anlatımının yapılması yasaktır. Yukarıdaki mesajımda rehber bağlantısını da verdiğim persist flashlamayı deneyebilirsiniz. Eğer düzelmezse yeniden IMEI yazılması gereklidir.

Oyla:
Üst Alt