Yardım Xiaomi Mi Mix 2 almak istiyorum ama kararsızım.

Ducaron

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Android one
Konular
1
Merhabalar,

Yaklaşık 2 haftadan beri mi mix 2 telefonunu internetten inceliyorum. Kısacası satın almak istiyorum fakat bir kaç sorum olacak.

1- Telefonu nereden almalıyım ve maksimum ödemem gereken fiyat ne olmalı? (satın aldıktan sonra haftalarca beklemek istemiyorum)

2- Konuya hakim olmadığım için devamlı rom fln yazıları görüyorum sıfır telefon aldığımda yazılımsal olarak sıkıntı yaşar mıyım ve bu yazılımsal sıkıntıları çözmek zor mu? (daha önce hiç rom olayları ile ilgili bişey yapmadım hatta rom nedir onu bile bilmiyorum)

3- Telefonu aldıktan sonra her hangi bir problem yaşarsam teknik servis veya ilgili işlemleri nasıl yaptıra bilirim?

4- İleride samsung galaxy gear 2 kullandığımda aplikasyonda yazılımsal (uyumluluk) sorunlar yaşar mıyım?

Şimdiden çok teşekkürler.

YED1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi MİX 2
Konular
1
Merhabalar,

Yaklaşık 2 haftadan beri mi mix 2 telefonunu internetten inceliyorum. Kısacası satın almak istiyorum fakat bir kaç sorum olacak.

1- Telefonu nereden almalıyım ve maksimum ödemem gereken fiyat ne olmalı? (satın aldıktan sonra haftalarca beklemek istemiyorum)

2- Konuya hakim olmadığım için devamlı rom fln yazıları görüyorum sıfır telefon aldığımda yazılımsal olarak sıkıntı yaşar mıyım ve bu yazılımsal sıkıntıları çözmek zor mu? (daha önce hiç rom olayları ile ilgili bişey yapmadım hatta rom nedir onu bile bilmiyorum)

3- Telefonu aldıktan sonra her hangi bir problem yaşarsam teknik servis veya ilgili işlemleri nasıl yaptıra bilirim?

4- İleride samsung galaxy gear 2 kullandığımda aplikasyonda yazılımsal (uyumluluk) sorunlar yaşar mıyım?

Şimdiden çok teşekkürler.

1- Ben migrostan aldım. Aldığımda 2400 dü şuanda 2800lerde sanırım. Mi mix 2 için 2500 gibi rakamlar uygun bana göre.
2- Aldığımdan beri stabil rom yüklü. Herhangi bir değişiklik yapmadım. Yazılımsal olarak sadece video çekimde sıkıntı yaşadım. Başkada sıkıntı yaşamadım fazlasıyla memnunum telefondan.
3- Teknik servis konusunda bilgim yok.
4- Android akıllı saatler tüm android telefonlar da çalışıyor diye biliyorum.

Oyla:

Ducaron

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Android one
Konular
1