Xiaomi mi max lieageos rom?

knnsz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lg g2
Konular
5
Mi max a lineage os romunu atmayi dusunuyorum. Sizce miuiden daha iyimidir performans ve pil olarak. Yükleyen var ise görüşlerini belirtebilirmi?

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
merhaba arkadaşım ben 2 ay kadar lineage kullandıktan sonra miui yükledim bugün ama dayanamadım ciden yavaş miui.şimdi lineage yüklüyorum tekrardan gözden kalp atışı okuma gibi özellikler gelmiş süper olmuş.sistem uygulumalarına neredeyse 2 kat hızlı giriyor(mesaj,telefon,rehber) oyunda felan fark yok gibi ama beanchmarklarda %5 - %10 fark ediyor(LOS DAHA HIZLI).çekim gücü olarak daha iyi diyebilirim.kamera konusunda ilk yüklediğimde kötüydü (2 ay önce)ama son güncelleme ile miui 'den daha iyi çekiyor tavsiye ederim.kernellerde daha çok bulabilirsin.öyle ki bende mi5 vardı 117bin alırken kernel ile 142bin aldı ve pili daha yavaş gidiyordu adam nasıl yapmış anlamadım ama helal olsun

knnsz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lg g2
Konular
5
merhaba arkadaşım ben 2 ay kadar lineage kullandıktan sonra miui yükledim bugün ama dayanamadım ciden yavaş miui.şimdi lineage yüklüyorum tekrardan gözden kalp atışı okuma gibi özellikler gelmiş süper olmuş.sistem uygulumalarına neredeyse 2 kat hızlı giriyor(mesaj,telefon,rehber) oyunda felan fark yok gibi ama beanchmarklarda %5 - %10 fark ediyor(LOS DAHA HIZLI).çekim gücü olarak daha iyi diyebilirim.kamera konusunda ilk yüklediğimde kötüydü (2 ay önce)ama son güncelleme ile miui 'den daha iyi çekiyor tavsiye ederim.kernellerde daha çok bulabilirsin.öyle ki bende mi5 vardı 117bin alırken kernel ile 142bin aldı ve pili daha yavaş gidiyordu adam nasıl yapmış anlamadım ama helal olsun
Cevabın için teşekkürler miui unlock basvurusu yaptım iki üc güne yüklücem insallah bu kernel işlerinden de hic anlamiyorum nedir ne işe yarar falan overlock falan mi yapiyolar acaba

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Cevabın için teşekkürler miui unlock basvurusu yaptım iki üc güne yüklücem insallah bu kernel işlerinden de hic anlamiyorum nedir ne işe yarar falan overlock falan mi yapiyolar acaba
overclock yapılan var yapılmayanda başka şeylerede de yarıyor.ekran parlaklığı,zil sesi artması vs.

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Lineageos romda normal ses performansi nasil miui ye göre
Hocam beğenmezseniz zaten ses modları var ve miuiden çok daha iyi ses performansı alabilirsiniz Los'ta bu sayede

Son düzenleme:

knnsz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lg g2
Konular
5
Hocam beğenmezseniz zaten ses modları var ve miui çok daha iyi ses performansı alabilirsiniz bu sayede
Anladim hocam tesekkürler birde bu unlock mesaji kac gune gelir acaba bugun 3.gün

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
2-3 gün diye biliyorum hocam ama emin değilim tabikide 1 haftaya kadar sarkmaması lazım biraz daha bekleyin hocam knnsz

drgood

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi5
Konular
5
Hocam sizin mi5 hangi model 32gb mi

Üst Alt