Haber Xiaomi Mi Max 3 Teknik Özellikleri

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Bu arada kraldan vazgeçemememin bir diğer nedeni ise sd835 li mi6 ya kafa tutan bir işlemcisinin olması, işlemci 2ghz den 2.8ghz hızına çıkarıldı, gpu 650mhz değerinden 933mhz değerine yükseltildi. Max sıcaklık 41°C

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Bu arada kraldan vazgeçemememin bir diğer nedeni ise sd835 li mi6 ya kafa tutan bir işlemcisinin olması, işlemci 2ghz den 2.8ghz hızına çıkarıldı, gpu 650mhz değerinden 933mhz değerine yükseltildi. Max sıcaklık 41°C
Maşallah :)

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Büyük ekran severlerin hayranlıkla beklediği Max 3 bugün tanıtıldı. Sizler için kısaca teknik özelliklerini bir araya derledik. Bizlerin beklentilerini karşılayan fakat işlemci bölümünde biraz kısır davranan Xiaomi açıkçası güzel bir iş çıkarmış gibi görünüyor. Özellikle daha ince çerçeve tasarımı ile cihazın boyutunu çok fazla değiştirmeden daha geniş bir ekrana sahip olmak günümüz cihazların beklenen en büyük özelliklerden bir tanesi, bunun yanında dev bataryası ile iyi iş çıkaracağını düşündüğümüz cihazın henüz test sonuçları olmasada 5500 mAh değerine sahip devasa batarya kullanıcılarını memnun edecektir.

Xiaomi Mi Max 3 Teknik Özellikleri:
  • 6.9 inç Full HD (2160 x 1080 piksel), 18:9 en boy oranı, 1500:1 kontrast oranıyla IPS 2.5D kavisli cam ekran
  • Adreno 509 GPU destekli 1.8GHz hızında sekiz çekirdekli Snapdragon 636 14nm işlemci yongası
  • Versiyon 1: 64GB depolama alanına sahip 4GB LPDDR4x RAM,
  • Versiyon 2: 128 GB depolama alanına sahip 6GB LPDDR4x RAM
  • Android 8.1 (Oreo) tabanlı MIUI
  • Hibrid Çift SIM (nano / nano + microSD çekmecesi)
  • Çift Arka Kamera: Sony IMX363 sensör, 1.4µm piksel boyutu, f/1.9 diyafram açıklığı, LED flaşı ile 5MP ikincil arka kamera ve 12MP ana sensör
  • Ön Kamera: Yumuşak LED flaş, 1,12μm piksel boyutu, f/2.0 diyafram açıklığı ile 8MP ön kamera
  • Parmak izi sensörü, kızılötesi sensör
  • 3.5mm kulaklık girişi
  • Bağlantı: 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11ac (2,4 / 5GHz) MIMO, Bluetooth 5, GPS + GLONASS, USB Tip-C
  • Boyutlar: 176.15 × 87.4 × 7.99mm; Ağırlık: 221g
  • 5500mAh batarya
  • Renkler: Meteorite Siyah, Rüya Altın, Koyu Mavi
Özellikleri ekledikten sonra farkettim 221gr ağırlığa sahip olan Ptablet düzeyindeki bu cihazı taşımak gelecek bir saldıraya karşı cihazınızı kullanabileceğiniz anlamınada geliyor diyebiliriz. :) tabi şaka yapıyorum ama benim fikrim bir kullanıcı için açıkçası ağır bir cihaz olduğunu söyleyebilirim.
Çin versiyon olanında band20 aktif geliyormuş. Bir aydır cihaz güzel çekiyor diyorum Sebebi bulunmus oldu.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Çin versiyon olanında band20 aktif geliyormuş. Bir aydır cihaz güzel çekiyor diyorum Sebebi bulunmus oldu.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bulunduğunuz büyük Köy bölgesinde sorun yaşardınız aksi durumda, çok iyi olmuş bilmeden de olsa, Band 20 nin aktif olduğu bir cihaz almış olmanız8=)haha--haha--

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Bulunduğunuz büyük Köy bölgesinde sorun yaşardınız aksi durumda, çok iyi olmuş bilmeden de olsa, Band 20 nin aktif olduğu bir cihaz almış olmanız8=)haha--haha--

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Kesinlikle hocam oturduğum bölge Köy

Üst Alt