MIUI 11 Xiaomi Mi Max 3 MiuiMiX_2.0 (Android 9) MIUI_11 - 9.10.10

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hangisini indirelim hocam
Ben size EU Beta da kalmanızı tavsiye ederim, MIUIMix de inanın ki, çok sorun var, telegram grubunu takipteyim, şikayetçi olmayan neredeyse yok...İyi olsa, ben yüklerim...

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Ben size EU Beta da kalmanızı tavsiye ederim, MIUIMix de inanın ki, çok sorun var, telegram grubunu takipteyim, şikayetçi olmayan neredeyse yok...İyi olsa, ben yüklerim...

Mi Max 3 için mi konuşuyorsunuz tüm cihazlar için mi?

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi

9.12.26 yeni sürüm Android 10
Lütfen Max 3 konularına, özellikle rom ve güncellemelere karışmayınız ..teşekkür ederim

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Tabiki Konu Max 3 konusu olduğundan, Max 3 için konuşuyorum

Anladım hocam, siz daha iyi bilirsiniz fakat EU ile aynı neredeyse rom gördüğüm kadarıyla EU kullanıyorsunuz EU dan farklı olarak nasıl bir sorunu var merak ettim? Geliştiricilere iletelim düzeltsinler.

Edit: Kullanan bir kişiye sordum ve verdiği cevap "So smooth and best in beta android 10". " Android 10 betada çok düzgün ve iyi.". Sizin kullandığınız eski sürümlerde sıkıntılar olabilir.

Son düzenleme:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Anladım hocam, siz daha iyi bilirsiniz fakat EU ile aynı neredeyse rom gördüğüm kadarıyla EU kullanıyorsunuz EU dan farklı olarak nasıl bir sorunu var merak ettim? Geliştiricilere iletelim düzeltsinler.

Edit: Kullanan bir kişiye sordum ve verdiği cevap "So smooth and best in beta android 10". " Android 10 betada çok düzgün ve iyi.". Sizin kullandığınız eski sürümlerde sıkıntılar olabilir.
Sayın hocam, ben EU Beta aşığım ve de EU Beta kullanmaktayım ancak benim başka romları kullanıp, denemediğimi düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz...MIUIMix i bizzat yükledim ve yaklaşık bir hafta kullandım ve inanın ki, hiç bir Extrası yok..EU Beta nın aynısı, yok efendim batarya tweaksi varmış, yok daha smooth muş falan, hepsi hikaye...Aslı varken, taklidi hiç bir zaman yerini tutmaz...ve eğer ben hiç kimseye haber vermeden bir rom yüklersem, ki hep öyle yapıyorum...önce dener ve test ederim ve gerçekten de beğenirsem, forumda konusunu açıp, paylaşırım....Kendim bizzat kullanmadığım romun konusunu asla açmam vede açana da mani olmam ama açtığım rom konusunda en ayrıntılı soruyu bile cevaplayabiecek durumda olurum...bilmem anlatabildim mi?

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Sayın hocam, ben EU Beta aşığım ve de EU Beta kullanmaktayım ancak benim başka romları kullanıp, denemediğimi düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz...MIUIMix i bizzat yükledim ve yaklaşık bir hafta kullandım ve inanın ki, hiç bir Extrası yok..EU Beta nın aynısı, yok efendim batarya tweaksi varmış, yok daha smooth muş falan, hepsi hikaye...Aslı varken, taklidi hiç bir zaman yerini tutmaz...ve eğer ben hiç kimseye haber vermeden bir rom yüklersem, ki hep öyle yapıyorum...önce dener ve test ederim ve gerçekten de beğenirsem, forumda konusunu açıp, paylaşırım....Kendim bizzat kullanmadığım romun konusunu asla açmam vede açana da mani olmam ama açtığım rom konusunda en ayrıntılı soruyu bile cevaplayabiecek durumda olurum...bilmem anlatabildim mi?

EU beta aşığı ve ORD hastalığınızı EU beta ile en aza indirdiğinizi biliyorum üstadım. :) Mi Max 3 için dedikleriniz kesinlikle doğrudur bir şey diyemem. Kendimi MMX distribütör gibi hissettim biraz, Mi 9 SE cihazımda EU'dan kat kat iyi olduğunu gördüm, diğer cihazlar içinde bir umut vardır diye insanlara öneriyorum. :)

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
EU beta aşığı ve ORD hastalığınızı EU beta ile en aza indirdiğinizi biliyorum üstadım. :) Mi Max 3 için dedikleriniz kesinlikle doğrudur bir şey diyemem. Kendimi MMX distribütör gibi hissettim biraz, Mi 9 SE cihazımda EU'dan kat kat iyi olduğunu gördüm, diğer cihazlar içinde bir umut vardır diye insanlara öneriyorum. :)
Hocam tabiki istediğiniz romu önerebilirsiniz ama sizin cihazınız için iyi olan veya sizin beğendiğiniz romu herkesin beğenmesini de beklemeyin....ama Skorpi hocamı forumda herkes tanıyor ve biliyor ve onun önerdiği romu ben bile Gözüm kapalı yüklüyorum ve de ayrıca EU Romun arkasında koskoca , bilgili, tecrübeli ve ne yaptıklarını bilen bir Takım mevcut...

Üst Alt