Rom Xiaomi Mi Max 3 - MIUI 10.4 Android 9 - 9.5.23 EU Beta ROM

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
12
Dnky , Skorpi Prizrak bildiğimiz miuipro romu almış 2-3 tane mod eklemiş, saçmasapan birşey yapmış beğenmedim. kosmos iniyor birde onu deneyeceğim.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Dnky , Skorpi Prizrak bildiğimiz miuipro romu almış 2-3 tane mod eklemiş, saçmasapan birşey yapmış beğenmedim. kosmos iniyor birde onu deneyeceğim.
Kosmosu hiç begenmezsiniz bu durumda... Demek ki pro nun neredeyse aynısı Prizrak

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
12
Kosmosu hiç begenmezsiniz bu durumda... Demek ki pro nun neredeyse aynısı Prizrak

Miuiproyu özelleştirmek istemiş ama görsel olarak çok kötü.
kosmos yükledim. cihaz açılmadı, sdcardı şifrelemiş. dosyalarımda gitti. Demek ki çin cihaza yüklenmiyor..

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Miuiproyu özelleştirmek istemiş ama görsel olarak çok kötü.
kosmos yükledim. cihaz açılmadı, sdcardı şifrelemiş. dosyalarımda gitti. Demek ki çin cihaza yüklenmiyor..
Hocam, PRIZRAK'ın sadece görselini mi beğenmediniz, yoksa başka şeyler de mi var?
Ben denemek için yükledim vede oldukça beğendim.....yarına kadar deneyip, bazı durumlar Ok ise, forumda da paylaşırım ki, Max3 cüler de denesin....Biliyorsunuz ki, ben bizzat kendim kullanmadığım vede memnun kalmadığım romu paylaşmam

resitugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
mi max 3
Konular
5
Hocam, PRIZRAK'ın sadece görselini mi beğenmediniz, yoksa başka şeyler de mi var?
Ben denemek için yükledim vede oldukça beğendim.....yarına kadar deneyip, bazı durumlar Ok ise, forumda da paylaşırım ki, Max3 cüler de denesin....Biliyorsunuz ki, ben bizzat kendim kullanmadığım vede memnun kalmadığım romu paylaşmam

Skorpi hoca yükledi ve yarına kadar deneme süresi verdi ise, rom %70 sınıfı geçmiş. öbür türlü ya yüklemez ya da yüklediği gibi silerdi.

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
12

Birebir miuipro zaten. Batarya simgesi çok büyük, saat yazı tipi kötü. Ugrasilirsa adam edilir, içinde özelleştirme var bayağı miuiproya göre ekstra. Ama ben uğraşmam:)
Yani kısaca görsel olarak bence çok kötü. Performans olarak birşey diyemem 15-20 dakika sonra sildim zaten. Ben bunu yükleyeceğime miuipro yüklerim. Romu yapanın adı sanı belli değil, içine trojen Vs koyar. Banka bilgilerini ele geçirir, al başına belayı.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Birebir miuipro zaten. Batarya simgesi çok büyük, saat yazı tipi kötü. Ugrasilirsa adam edilir, içinde özelleştirme var bayağı miuiproya göre ekstra. Ama ben uğraşmam:)
Yani kısaca görsel olarak bence çok kötü. Performans olarak birşey diyemem 15-20 dakika sonra sildim zaten. Ben bunu yükleyeceğime miuipro yüklerim. Romu yapanın adı sanı belli değil, içine trojen Vs koyar. Banka bilgilerini ele geçirir, al başına belayı.
Hocam ben beğendim romu... Bunda olabilir dediğiniz şeyin, Pro da olmadığı ne malum veya başka romlarda, hatta orijinal Stok romlarda bile olabilir

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
12
Hocam ben beğendim romu... Bunda olabilir dediğiniz şeyin, Pro da olmadığı ne malum veya başka romlarda, hatta orijinal Stok romlarda bile olabilir

Stok romda yoktur. Miuipro sakıncalı.
Eu ve room da olacağını sanmıyorum.
Ben masik kullanıyorum prodan killandigimdan dolayı.
Masikte de kalacağım bi kaç ufak istediğim şey olmasa da.

Üst Alt