Rom Xiaomi Mi Max 3 - MIUI 10.4 Android 9 - 9.5.23 EU Beta ROM

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
modul yerıne harıcı bır uygulamayla degıstırmek daha pratık oluyor.. 900 fontluk bır arsıvım var..(zamanında samsung kullanırken bulmustum forumların bırınde)..cogu turkce desteklı,her hafta bırını kullanıyorum smirk~~
Ben Samsung kullanırken özellikle font arşivi geniş olan rom flashliyordum. Hali hazırda ayarlarda olması daha güzeldi :)

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
modul yerıne harıcı bır uygulamayla degıstırmek daha pratık oluyor.. 900 fontluk bır arsıvım var..(zamanında samsung kullanırken bulmustum forumların bırınde)..cogu turkce desteklı,her hafta bırını kullanıyorum smirk~~

Uygulama çalışmadı ki fontu nasıl yüklüyorsunuz :/

sub182

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
sub
Cihazım
mi max 3
Konular
1
bu arada aklınızda bulunsun,sistem uygulamalarını kaldırmak eskısıne gore baya zorlasmıs..bazı uygulamaları bırbırıne baglamıs herıfcıogulları resmen..root olsa bıle bubı tuzagı gıbı onlem almıslar drunk~~..play fılmler,play muzık,chrome ve google fotograflar uygulamalarını kaldırmıstım tıtanıum b. ile,sonra gplay hızmetlerı hata vermeye basladı..gmaıl calısmıyor..hatta harıcı kurdugum maıl uygulamaları bıle calısmıyordu..tam pes edıp formatlayıp yenıden rom kuracakken sagolsun salıh hocam yetıstı ımdada,verdı receteyı smoking~~(:|facepalm~~haha--..g.androıd web view in datayı sılıp guncelleyınce cıhaz kendıne geldı..ozellıkle google uygulamalarını kaldırırken yedek almanızı onerırım..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uygulama çalışmadı ki fontu nasıl yüklüyorsunuz :/

ifont mu calısmadı? bende sorunsuz calısıyor halbukı:o..gplay den ındırmedım ben ama..arastırıp eskı versıyonlarını buldum..(5.8.7 versıyonu mesela)

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    169 KB · Görüntüleme: 12
  • 2.jpg
    2.jpg
    278,2 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Zipleyip mega ya yükleyip, bana link vermenizi rica edebilirmiyim?

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

sub182

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
sub
Cihazım
mi max 3
Konular
1
Zipleyip mega ya yükleyip, bana link vermenizi rica edebilirmiyim?

cuzi bır ucret karsılıgı neden olmasın haha--mm~~..saka tabı yollarım bulursam..cunku hepsini kullanmadıgım ıcın harıcı dıskımde bıryerlerde duruyor..en cok kullandıgım ve turkce olanları yollarım ama derhal..

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
bu arada aklınızda bulunsun,sistem uygulamalarını kaldırmak eskısıne gore baya zorlasmıs..bazı uygulamaları bırbırıne baglamıs herıfcıogulları resmen..root olsa bıle bubı tuzagı gıbı onlem almıslar drunk~~..play fılmler,play muzık,chrome ve google fotograflar uygulamalarını kaldırmıstım tıtanıum b. ile,sonra gplay hızmetlerı hata vermeye basladı..gmaıl calısmıyor..hatta harıcı kurdugum maıl uygulamaları bıle calısmıyordu..tam pes edıp formatlayıp yenıden rom kuracakken sagolsun salıh hocam yetıstı ımdada,verdı receteyı smoking~~(:|facepalm~~haha--..g.androıd web view in datayı sılıp guncelleyınce cıhaz kendıne geldı..ozellıkle google uygulamalarını kaldırırken yedek almanızı onerırım..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ifont mu calısmadı? bende sorunsuz calısıyor halbukı:o..gplay den ındırmedım ben ama..arastırıp eskı versıyonlarını buldum..(5.8.7 versıyonu mesela)

Hmm birde böyle deneyeyim yarın.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
cuzi bır ucret karsılıgı neden olmasın haha--mm~~..saka tabı yollarım bulursam..cunku hepsini kullanmadıgım ıcın harıcı dıskımde bıryerlerde duruyor..en cok kullandıgım ve turkce olanları yollarım ama derhal..
Skorpi bu şakayı beğenmedidrunk~~Idea~~wasntme~~

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur