Soru Xiaomi Mi Max 3 kimlerde var/kim almayı düşünüyor?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Değerli Arkadaşlar, biliyorsunuzki Xiaomi'lerin Kral'ı Mi Max 2.

Mi Max 3 açıkcası muhteşem tasarımı ve daha büyük ekranı haricinde, illaki Max 2 yi bırak da beni al diyemedi bana....

Cihazhakkında olumlu/olumsuz yorumları okuduktan, bazı inceleme ve kullanıcı videoları seyrettikten vede en ömenlisi, cihazı canlı canlı elime alıp gördükten sonra, nihai kararımı vereceğim.

Şu an forumumuzda kimlerde Mi Max 3 var?
Max 2 den mi geçtiniz yoksa başka bir Xiaomi cihazdan mı yada ilk Xiaomi'niz Mi Max 3 mü?

Memnunmusunuz veya herhangi bir sorun/sorunlar var mı?

Ve en önemli soru? Kimler almayı düşünüyor

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
ben almayi dusundum.esimede.acaba fiyatlar ne olacak ona emin olamiyorum:)

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Geliş tarihi ve kura göre değişir...bugünkü kurla 2500 lira tahminime göre

aynen bakalım nolacak kur sağolsun mahvetti beni faizler yükselince direk 15bin kacti bana fazladan. tapu işlerim yetişmedi 0.98 i kaçırdım 1.38den çektim krediyi bide telefondan kur zammı yiyelim tam olsun ben bu şansla çölde bile kutup ayisi bulurumclap~~clap~~

Oyla:

kemal_30

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
mi max 3
Konular
3
Max 2 kullanıcısı olarak Tanıtılmadan önce bende almayı düşünüyordum:D maalesef tanıtıldıktan sonra biraz hayal kırıklığı yaşadım bende genel beklenti işlemci odaklıydı ama olmadı bir diğer neden ise telefon kalınlığı bataryadan dolayı sanırım biraz ekleme yapmışlar gibi telefon kasasına max 2 daha sadeydi max 3'e göre . Max 3 teki ekranla kasa arasındaki o çıkıntı pek hoşuma gitmedi açıkçası benim. Mix 3'ün tanıtılmasını bekliyorum eğer beklenildiği gibi bir cihaz tanıtılırsa mix serisine transfer olmayı düşünüyorum açıkçası. Hayaller max 4 :D

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Max 2 kullanıcısı olarak Tanıtılmadan önce bende almayı düşünüyordum:D maalesef tanıtıldıktan sonra biraz hayal kırıklığı yaşadım bende genel beklenti işlemci odaklıydı ama olmadı bir diğer neden ise telefon kalınlığı bataryadan dolayı sanırım biraz ekleme yapmışlar gibi telefon kasasına max 2 daha sadeydi max 3'e göre . Max 3 teki ekranla kasa arasındaki o çıkıntı pek hoşuma gitmedi açıkçası benim. Mix 3'ün tanıtılmasını bekliyorum eğer beklenildiği gibi bir cihaz tanıtılırsa mix serisine transfer olmayı düşünüyorum açıkçası. Hayaller max 4 :D
Xiaomi 6,5 inch üzeri ve tasarım olarak Meizu 16 th ayarında ve SD 845 li bir Cihaz yapsın, anında alırım....bende esasen bir Amiral gemisi keyfi yaşamak istiyorum ama Max 3 dediğiniz gibi, Max 2 ye göre belirgin üstünlüğe sahip değil....Mi Mix hem tasarım, hemde ekran boyut olar gayet iyi idi, Mix 2 ile geri gittiler, Mix 2 S ise hem beklentileri karşılamadı hemde Kameranın altta olması, sınıfta kalmasına vesile oldu bence...Evet bakalım Mi Mix 3 nasıl olacak, merakla bekliyorum bende

Oyla:

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
çift kamera aşkına max 3 bekledim diyebilirim ama A1 bırakıp geçer miyim bunda fiyatda etkili olacak :)

Oyla:
Üst Alt