Soru Xiaomi Mi Max 3 kimlerde var/kim almayı düşünüyor?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Değerli Arkadaşlar, biliyorsunuzki Xiaomi'lerin Kral'ı Mi Max 2.

Mi Max 3 açıkcası muhteşem tasarımı ve daha büyük ekranı haricinde, illaki Max 2 yi bırak da beni al diyemedi bana....

Cihazhakkında olumlu/olumsuz yorumları okuduktan, bazı inceleme ve kullanıcı videoları seyrettikten vede en ömenlisi, cihazı canlı canlı elime alıp gördükten sonra, nihai kararımı vereceğim.

Şu an forumumuzda kimlerde Mi Max 3 var?
Max 2 den mi geçtiniz yoksa başka bir Xiaomi cihazdan mı yada ilk Xiaomi'niz Mi Max 3 mü?

Memnunmusunuz veya herhangi bir sorun/sorunlar var mı?

Ve en önemli soru? Kimler almayı düşünüyor

omrfrk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ömer faruk
Cihazım
mix 2 - max 3
Konular
3
ileriye dönük düşünürsen kesinlikle 6/128 modelini al hocam. Aslında illa ileri dönük için degil performans fark ettiriyor 6/128 de

kesinlikle ileriye dönük olacak, çünkü bi aksilik çıkmadığı müddet en az 4-5 yıl kulanırım, kolay kolay değiştirmem.
gönlüm zaten 6/128 den yana sadece burda forumda dolaşırken
6/128 olan modellerin global değil sadece çin versiyon olduklarını öğrenince kafam karıştı, birde ARB olayı var
o yüzden uzun yıllar sorun yaşamadan 6/128 i kullanabilir miyim diye cevap lar arıyorum kendime. sizde de 6/128 mi var?

Oyla:

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
ileriye dönük düşünürsen kesinlikle 6/128 modelini al hocam. Aslında illa ileri dönük için degil performans fark ettiriyor 6/128 de
Evet 6/128 version sadece Çin için oradan getirmen yada buraya gelenlerden alman gerek tavsiyem hafıza sıkıntısı olmadan kullanabilirsiniz bendeki de Çin versiyonu 128 de hafıza kartı kullanıyorum dosya kopyalamaya son verdim bl kilidi açılmasını bekliyorum sonrası saliharda arkadaşın engin paylaşımları ile hiç sıkıntı olmadan Türkçeye cevirdimmi yıllarca kullanacağını bir cihaz
Gerek fotoğraf gerek video gerekse müzik olsun tam ideal ölçülerde bir multimedia cihazı parmak izi ve yüz tanıma başarılı aksesuar ise AliExpress tam bir cennet

Oyla:

omrfrk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ömer faruk
Cihazım
mix 2 - max 3
Konular
3
Evet 6/128 version sadece Çin için oradan getirmen yada buraya gelenlerden alman gerek tavsiyem hafıza sıkıntısı olmadan kullanabilirsiniz bendeki de Çin versiyonu 128 de hafıza kartı kullanıyorum dosya kopyalamaya son verdim bl kilidi açılmasını bekliyorum sonrası saliharda arkadaşın engin paylaşımları ile hiç sıkıntı olmadan Türkçeye cevirdimmi yıllarca kullanacağını bir cihaz
Gerek fotoğraf gerek video gerekse müzik olsun tam ideal ölçülerde bir multimedia cihazı parmak izi ve yüz tanıma başarılı aksesuar ise AliExpress tam bir cennet
cevabınız için teşekkürler
peki ram konusunda 4 ile 6 arasında bariz fark varmıdır acaba ???

Oyla:

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Daha önce 3/64 Huawei p8max kullanıyordum andorid 5.1 idi onla kıyaslamak gerekirse şu anda 2 katı program var ama bir kere bile takılmadı şişmedi var gerisini sen düşün

Oyla:

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Ben de 4 olanı aldım ama ust düzey cihazlardan buna geçince fark ettim ki arayuz bir tık kasıyor. Rahatsiz oldum ama telefonu cok sevdigim icin büyüklüğünden dolayi vs uzun sure kullanirim. Keske 6/128 alsaydim dedim yani.

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

omrfrk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ömer faruk
Cihazım
mix 2 - max 3
Konular
3
Ben de 4 olanı aldım ama ust düzey cihazlardan buna geçince fark ettim ki arayuz bir tık kasıyor. Rahatsiz oldum ama telefonu cok sevdigim icin büyüklüğünden dolayi vs uzun sure kullanirim. Keske 6/128 alsaydim dedim yani.

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Daha önce 3/64 Huawei p8max kullanıyordum andorid 5.1 idi onla kıyaslamak gerekirse şu anda 2 katı program var ama bir kere bile takılmadı şişmedi var gerisini sen düşün
6/128 hızlı bir atakla öne geçti :)

Oyla:

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Güncelleme konusunu da asla düşünme bizzat kullanılan saliharda ve resitugur uzman ve bilirkişi arkadaşlarımız bizlere yardımcı olacaktır forum da ki diğer arkadaşlar gibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aldıktan sonra kutuyu açmadan buradaki yönergeleri muhakkak oku
Rehber - Mi Max 3 Alınca Adım Adım Yapılacaklar Listesi

Oyla:

resitugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
mi max 3
Konular
5
Oyla:

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
kesinlikle ileriye dönük olacak, çünkü bi aksilik çıkmadığı müddet en az 4-5 yıl kulanırım, kolay kolay değiştirmem.
gönlüm zaten 6/128 den yana sadece burda forumda dolaşırken
6/128 olan modellerin global değil sadece çin versiyon olduklarını öğrenince kafam karıştı, birde ARB olayı var
o yüzden uzun yıllar sorun yaşamadan 6/128 i kullanabilir miyim diye cevap lar arıyorum kendime. sizde de 6/128 mi var?
Hocam bende pocophone var ama büyük ekran hayranlığım beni bu telefondan vazgectirecek görünüyor. O yüzden 128 modelini arıyorum. Satan arkadaşta dedi 1 ay İngilizce kullan hat takılı olarak sonrasını ben hallederim diye

Oyla:
Üst Alt