Rehber Xiaomi Mi Max 3 için mevcut Rom'lar ve özellikleri

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
Aramıyorum ki EU dedim ya, sizden de 2-3 günlük ve 15 saatlik Miui.Pro SS i bekliyorum

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Eu da pil sorunu çözüldü sanırım ben konuyu anlamadım.

hakan.aktas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
11
Teşekkürler hocalarım...sanırım kendi başıma yazıyorum, Max 3 cüleri bunlar pek fazla ilgilendirmiyor, herkes kendi aleminde....ortalarda da kimseler yok...

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
Valla biraz daha beklemedeyim. Genelde telefon arayüzünden sıkılınca custom rom işlerine giriyorum. Aosp rom düzenlemeler efsane olur gerçekten. Önceden ne güzel CM vardı ama onlar da bitirmiş. Kim kaldı eski custom romculardan. Telefonu kurcalamamam daki en büyük etken miui arayüzü

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Eu da pil sorunu çözüldü sanırım ben konuyu anlamadım.
Şöyle anlatayım size o zaman...malumun olduğu üzere Mi Max 3 için çok fazla rom mevcut değil....ilk başta bende de kararlı global vardı ve aldığımın akşamı güncelleme yaptım ve TWRP yükledim....bir kaç gün sonra EU yükledim...hangi rom daha iyidir araştırmak ve denemek amacıyla, 8.12.13 MIUI.Pro romu yükledim vede gerçekten de bataryası iyi gidiyordu....sonra Mi Globe denedim ve bu EU nun modlanmışı...ama aradan 1-2 gün geçtikten sonra galeri durduruldu hatası ve başka hatalar vermesi sebebiyle, 8.12.27 MIUI.Pro sızıntısı elime geçti ve onu yükledim, ancak bu versiyonda Batarya performansı beni mutlu etmedi....hem her hafta sızıntı zulümü yaşamak hem batarya performansı düşük olması sebebiyle, şimdilik son kararım EU da kalmak....hem her cuma güncelleme alıyor, hemde uzun vadede batarya performansının iyi olacağını düşünüyorum....

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
13
Aramıyorum ki EU dedim ya, sizden de 2-3 günlük ve 15 saatlik Miui.Pro SS i bekliyorum

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Dün gece şarj ettim. Diğer konuya ekran görüntüsü attım şimdilik, bitince atarım:)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Dün gece şarj ettim. Diğer konuya ekran görüntüsü attım şimdilik, bitince atarım:)
Ben sizden de 2-3 günlük ve 15 saatlik Miui.Pro SS i bekliyorum, bana %3 ve 26 dakika ile gelmeyin lütfen

Osmansibara

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Asus
Konular
2
Tam benim konu Çinden mi max 3 aldım 6/128 lik mavi bir kaç kişiye sordum bende aklımı kurcuklayan bir kaç soru var tabı
1 china cihaza eu rom yada miuipro rom kurun diyorlar miui global olmuyormuş sanırım hangisi iyidir istedigim benim batryasını güzel sonuçlar versin birde güncelleme geldiginde telefondan güncelleme yapabileyim bilgisayara bağlayarak yapmaktan anlamıyorum aklıma yatarsa yapabilirim tabi
2-soru Cihaz global degil(ÇİN) rom global olursa ne sıkıntılar olur yada cihaz global(mi6m var) ben miuipro veya miui E.U kullanıyor olsam negibi sıkıntı olur ?
En çok korktugum cihazın kitlemesi birck olması bunun olmaması için birkaç kişi telefonu alınca kesinlikle güncelleme yapma sadece bootloder kilidi açmak için başvur (ingilizce kullan)açılınca kilidi ayarlarız dediler neden acaba ? sizce ne ytapmalıyım
Not: daha önce twrp nedir faastboot nasıl olur bilmem :) ama az çok merakım var anlaya bilecegim dilde anlatırsanız sevinirim cihazı normalde ingilizce kullanıyorum ama arada türkçe lazımoluyor türkçe dil destegide olsun
cevaplar için şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
Üst Alt