Soru Xiaomi Mi Max 2 Sahiplerinin dikkatine

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 458
  • Görüntüleme 48K

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Şu an forumumuzda bildiklerim dahilinde 55 Kişiyiz.....
Bazıları forumda aktif, bazıları değil....Benim merak ettiklerim ise:

Kim hala MIUI 8 Kararlı rom 8.5.8.0 kullanıyor?
Kim BL Kilidini açtı?
Kim cihazını rootladı?
Kim hangi romu kullanıyor ve/veya hangilerini denedi ve hangisinden memnun kaldı?

Bunların yanısıra cihazınızdan genel olarak memnunmusunuz veya herhangi bir şikayetiniz varmı?

Cihazınız için büyük diyenlere, Sizde, Cihazım büyük değil, sizinki bunun yanında küçük kalıyor deyin8=)

Teşekkürler...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Evet, ne den merak ettiniz
Maşallah...neden mi merak ettim? Çünkü buralarda nedense herkes gerçek bilgileri saklıyorlar ve kimin hangi yaşta olduğu çoğu zaman pek bilinmiyor...beni şahsen tanımayanlar da benim 59 yaşında olduğuma inanmıyorlar çünkü bizler bu teknoli işler için onlara göre biraz yaşlıyız...
Sizin gibi benden de büyük insanların da burada olması bizleri ayrıca mutlu ediyor, tekrar dan aramıza hoş gediniz....Saygılarımla

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

macar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
mi max2
Meslek
SMMM
Konular
0
Maşallah...neden mi merak ettim? Çünkü buralarda nedense herkes gerçek bilgileri saklıyorlar ve kimin hangi yaşta olduğu çoğu zaman pek bilinmiyor...beni şahsen tanımayanlar da benim 59 yaşında olduğuma inanmıyorlar çünkü bizler bu teknoli işler için onlara göre biraz yaşlıyız...
Sizin gibi benden de büyük insanların da burada olması bizleri ayrıca mutlu ediyor, tekrar dan aramıza hoş gediniz....Saygılarımla

Teşekkür ederim. Teknoloji sadece gençlere mi! Tüm insanlara. Bizim kuşak tabiri caiz ise 50 li yılların 0 teknolojisinden geliyoruz. Devlet Memurluğunadan (maliye) sonra Halen aktif Mali müşavirlik yapıyorum.

Oyla:

byduke555

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi 6
Konular
19
Miui 10 global beta sürümlerinde 3.parti tema yüklenme sıkıntısı varmı hala miui 9.5 sürümünde olduğu gibi devam ediyormu

Oyla:

isaeksici

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
isa eksici
Cihazım
Mi 9
Konular
7
Merhabalar, aranıza kısmen katıldım bende :) (Tahmini kargoya veriliş tarihi 27.08.2018).

Mesajların tamamına yakınını okudum ve çok ilgisi olmasa da dreambox 500 cihazıma yazılım yüklediğim günler geldi aklıma.

Forumda emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Sorularınızın hepsine EVET...Garantili mi, garantisiz mi olsun

Oyla:

Erdinçer

Xiaomi Mi Max 2™
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi Max 2
Konular
90
Merhabalar, aranıza kısmen katıldım bende :) (Tahmini kargoya veriliş tarihi 27.08.2018).

Mesajların tamamına yakınını okudum ve çok ilgisi olmasa da dreambox 500 cihazıma yazılım yüklediğim günler geldi aklıma.

Forumda emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Hayırlı olsun güzel bir seçim yapmışsınız...

Oyla:

g7mor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gündüz MOR
Cihazım
zte nubia z9
Konular
1
selamlar,
bir yıla yakın bir süredir mi max 2 kullanıyorum. önceki telefonumu şarjının günü kurtarmaması beni bıktırdıği için değiştirdim
bu sebeple rom değiştirmeyi bildiğim halde satıcının kurduğu beta romda devam ediyorum, şarj sorunu çıkar diye.
kilit açık.
root yok, gerek duymadım şimdiye kadar.
miui 9.3 by xiaomi.eu 8.2.1 | beta kurulu. bir kaç ufak şey haricinde memnunum.
ekran boyutuna alıştım, normal geliyor. kitap okumak ve nette gezinmek için daha ideal buluyorum.

Oyla:

ufukileri

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ufuk
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
3
selamlar,
bir yıla yakın bir süredir mi max 2 kullanıyorum. önceki telefonumu şarjının günü kurtarmaması beni bıktırdıği için değiştirdim
bu sebeple rom değiştirmeyi bildiğim halde satıcının kurduğu beta romda devam ediyorum, şarj sorunu çıkar diye.
kilit açık.
root yok, gerek duymadım şimdiye kadar.
miui 9.3 by xiaomi.eu 8.2.1 | beta kurulu. bir kaç ufak şey haricinde memnunum.
ekran boyutuna alıştım, normal geliyor. kitap okumak ve nette gezinmek için daha ideal buluyorum.
Birde biz oyun severler için daha güçlü olsaymış bin lira daha verirdim üstüne vallahi :)

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

hidayet cevik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hidayet
Cihazım
mi max 2
Konular
2
Şu an forumumuzda bildiklerim dahilinde 55 Kişiyiz.....
Bazıları forumda aktif, bazıları değil....Benim merak ettiklerim ise:

Kim hala MIUI 8 Kararlı rom 8.5.8.0 kullanıyor?
Kim BL Kilidini açtı?
Kim cihazını rootladı?
Kim hangi romu kullanıyor ve/veya hangilerini denedi ve hangisinden memnun kaldı?

Bunların yanısıra cihazınızdan genel olarak memnunmusunuz veya herhangi bir şikayetiniz varmı?

Cihazınız için büyük diyenlere, Sizde, Cihazım büyük değil, sizinki bunun yanında küçük kalıyor deyin8=)

Teşekkürler...
HOCAM düne kadar 8.5.5 kullanıyordum bt kilidini acmayı denedim geliştirici>bt kilit> cihazı kaydet butonuna bastıgımda 86006 sorunu alıyordum(kilit acma sebebim nandroid backup yapıp sevmediğim rom yuklediğimde geri donmek) sonra son gelen 9.5.5 guncellemesini yukledim ama yine bt kilidini acamadım gece internetten mi10 global 8.8.23 indirdim ve yukledim şu an mi 10 dayım ( 86006 sorunu kalktı ama kilit açilirken son anda 72 saat beklemelisiniz diyor) yani hala bootloader kilidi kapalı

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
HOCAM düne kadar 8.5.5 kullanıyordum bt kilidini acmayı denedim geliştirici>bt kilit> cihazı kaydet butonuna bastıgımda 86006 sorunu alıyordum(kilit acma sebebim nandroid backup yapıp sevmediğim rom yuklediğimde geri donmek) sonra son gelen 9.5.5 guncellemesini yukledim ama yine bt kilidini acamadım gece internetten mi10 global 8.8.23 indirdim ve yukledim şu an mi 10 dayım ( 86006 sorunu kalktı ama kilit açilirken son anda 72 saat beklemelisiniz diyor) yani hala bootloader kilidi kapalı
72 saat sonra tekrar denediğinizde kilidiniz açılacaktır.

Oyla:
Üst Alt