Yardım Xiaomi mi box s video donma sorunu

nuni47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nuni
Cihazım
Xiaomi mi box s
Konular
1
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Foruma yeni üye olmakla beraber, ilk konum oluyor bu. Yaşadığım sorun çok sık yaşamamla beraber şöyle; youtube olsun, blu tv olsun herhangi bir video açtığımda, video donup kalıyor, kimi zaman ise sadece görüntü oluyor ses olmuyor. İnternet bağlantısında herhangi bir sıkıntı yok. Cihazı kapatıp açtıktan sonra sorun kalmıyor. Ancak bu problem son 2 haftadır cihazı her kullandığımda baş gosteriyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

alovera01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
alovera
Cihazım
mi box
Konular
0
aynı sorun bendede var

berk@nt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkant
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Foruma yeni üye olmakla beraber, ilk konum oluyor bu. Yaşadığım sorun çok sık yaşamamla beraber şöyle; youtube olsun, blu tv olsun herhangi bir video açtığımda, video donup kalıyor, kimi zaman ise sadece görüntü oluyor ses olmuyor. İnternet bağlantısında herhangi bir sıkıntı yok. Cihazı kapatıp açtıktan sonra sorun kalmıyor. Ancak bu problem son 2 haftadır cihazı her kullandığımda baş gosteriyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
4k çözünürlükte bende de oluyor. kaliteli hdmi 2.1 kablo alıp denedim, değişen bir şey olmadı. 1080p çözünürlüğe düşürünce düzeliyor. 4k kaldırmıyor sanırım cihaz.

Üst Alt