Yardım Xiaomi Mi Box s 4K Usb Çoğaltıcı & Donma Sorunu

KarahanMesut

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi Box s
Konular
1
Merhabalar gittigidiyor üzerinden cepport mağazasından xiaomi mi box s 4k cihaz aldım. Cihazın kendi hafızası 5 gb olduğu için ve tek usb portuna sahip olduğu için 1 adet Sandisk 64 gb flash bellek 1 adet'te trust 14591 marka 4 portlu usb çoğaltıcı aldım. Flash bellek ve benim normalde laptopta kullanmakta olduğum logitech M185 kablosuz mouse' mu çoğaltıcıya bağladım . İlk taktığım zaman hiç bir aksiyon alamadım sonra çoğaltıcı portu cihazdan çıakrdım mouse ve flash belleği sırası ile direk cihaza taktım ikiside çalıştı sonra flash belleği tekrar çoğaltıcı porta takıp cihaza taktım bukez flash belleği gördü hafıza sorununu hallettim lakin mouse bir türlü çalışmıyor. Çoğaltıcıdan çıkarıp cihaza taktığımda çalışıyor ama çoğlatıcıda çalışmıyor sadece flash belleği görüyor. bu sorunu nasıl çözebilirim. Ayrıca birde cihazı bekleeme moduna alıp açtıktan sonra donmalar yaşanıyor yeniden başlatınca normale dönüyor. Yardımcı olabilecek biri varsa bu sorunu yaşayan ve çözen çok sevinirim.

EmreKfb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusif
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
Her çoğaltıcı çalışmıyor maalesef ben n11 den 85 ₺ ye Hy-Tech Hy-U68 Usb 3.0-3 Ports+Rj45 Gıgabıt Ethern Hub aldım calismadi iade ettim. Sonra GittiGidiyor dan Dark connect master U23L marka aldım sorunsuz bir şekilde ethernet mouse ve USB harddisk aynı anda çalışıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oyla:

KarahanMesut

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi Box s
Konular
1
Her çoğaltıcı çalışmıyor maalesef ben n11 den 85 ₺ ye Hy-Tech Hy-U68 Usb 3.0-3 Ports+Rj45 Gıgabıt Ethern Hub aldım calismadi iade ettim. Sonra GittiGidiyor dan Dark connect master U23L marka aldım sorunsuz bir şekilde ethernet mouse ve USB harddisk aynı anda çalışıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

peki sizin cihazda aynı mı hocam

Oyla:

KarahanMesut

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi Box s
Konular
1
bu sorun ile ilgili güncel bir çözüm bulan var mıdır

Oyla:

Akba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akba
Cihazım
M box S
Konular
0
Ben resimdeki Trust marka USB çoğaltıcı ve allta görülen, eternet USB kullaniyorum gayet memnunu
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

sfkklc59

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Xiaomi tv box s
Konular
0
Akba, usb çoklayıcı markası neydi tam olarak