Çözüldü Xiaomi Mi Box S 4k Android Tv Box donma sorunu çözümü

tvboxar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
tv box s 4k
Konular
1
sorunu kendim deneyerek çözdüm. bu güncelleme gelene dek altarnatif bir yöntem ve gayet başarılı. cihazın. ayarlar/ cihaz tercihleri /hakkında / (en altta yapı ) 3 defa tıklayarak geliştirici seçeneklerini açıp bir kez geri tuşu yaparak aşağı doğru inip geliştirici seçeneklerini görüceksiniz daha sonra ordan girip en alta inin ve biraz yukarı çıkarak Arka plan işlem sınırı seçeneğine tıklayın ve ardından arka planda işlem yok seçeneğini seçin böylelikle cihazınız daha hızlı daha işlevsel ve uyku modundan geri dönüşünüzde donmalar takılmalar olmayacakdır;)

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    2,2 MB · Görüntüleme: 337
  • image.jpg
    image.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 331

xardias

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
0
Teşekkürler işe yarıyor

babacan4209

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yalçın
Cihazım
mibox s
Konular
1
sorunu kendim deneyerek çözdüm. bu güncelleme gelene dek altarnatif bir yöntem ve gayet başarılı. cihazın. ayarlar/ cihaz tercihleri /hakkında / (en altta yapı ) 3 defa tıklayarak geliştirici seçeneklerini açıp bir kez geri tuşu yaparak aşağı doğru inip geliştirici seçeneklerini görüceksiniz daha sonra ordan girip en alta inin ve biraz yukarı çıkarak Arka plan işlem sınırı seçeneğine tıklayın ve ardından arka planda işlem yok seçeneğini seçin böylelikle cihazınız daha hızlı daha işlevsel ve uyku modundan geri dönüşünüzde donmalar takılmalar olmayacakdır;)

benim donma sorunu çözülmedi.başka ne önerebilirsiniz.

Savas AYDIN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Savas
Cihazım
Mı max
Konular
4
Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alemburda

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 8 128 GB
Konular
8
bende yeni aldım yaptım bu ayarı ciddi fark etti ama ilginçtir koskoca firma şu donmayı nasıl çözemez kutudan açtım internete bağladım direk uyku modundan uyandırınca yavaş çalışıyordu.

Thelion1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi box
Konular
0
sorunu kendim deneyerek çözdüm. bu güncelleme gelene dek altarnatif bir yöntem sonra ordan girip en alta inin ve biraz yukarı çıkarak Arka plan işlem sınırı seçeneğine tıklayın ve ardından arka planda işlem yok seçeneğini seçin böylelikle cihazınız daha hızlı daha işlevsel ve uyku modundan geri dönüşünüzde donmalar takılmalar olmayacakdır;)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
choremecast olmayan cep telefonlarin mi box s nasıl ekran yansıtması yapılacağı video varmis

alemburda

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 8 128 GB
Konular
8
mi box s son güncellemeyle maşallah herşeyi çözmüş canavar gibi çalışıyor cihaz tek şikayetim 2.4 ghz bağlantı hiç verimli değil modem değiştirdim 5 ghz modemde akıyor. ama dahada stabil bir bağlantı almak için usb ethernet yaptım.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
mi box s son güncellemeyle maşallah herşeyi çözmüş canavar gibi çalışıyor cihaz tek şikayetim 2.4 ghz bağlantı hiç verimli değil modem değiştirdim 5 ghz modemde akıyor. ama dahada stabil bir bağlantı almak için usb ethernet yaptım.
Güncelleme ne zaman geldi ?

recebim59

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep Akgün
Cihazım
Redmi Note4x
Meslek
GÜVENLİK GÖREVLİSİ
Konular
7
Ne marka ve nereden aldınız?Memnun kaldınız mı?Ben de ethernete geçmek istiyorum da.

Üst Alt