Yardım Xiaomi Mi Box S 4K Amazon Prime Video Altyazı sorunu

ozgunsero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgün
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Arkadaşlar merhaba, Cihazda amazon prime ile bir dizi/film vs. izlemek istediğimde ses seçimi ve altyazı esçimi yapamıyorum. Direkt olarak ingilizce default olarak açılıyor ve dil değişimi ekranı kapalı olarak geliyor. Örnek verecek olursam HouseMD dizisinin bilgisayarda siteye girip izlediğimde yada telefonda android programında izlediğimde türkçe altyazısını seçebiliyorum ancak mi box daki programında bu seçenekler kapalı olarak geliyor. Bu nedenle de diziyi telefonda açıp chromecast ile mi box a yansıtarak izlemeye çalışıyorum. Bu sorunu yaşayan var mı, varsa da çözümünü bulabildi mi ve nasıl?

flyelturco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turk
Cihazım
redmi note 8
Konular
6
Aynı dertten muzdarip im çözümü bilen yeşillendirme harika olır

Oyla:

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
Altyazıda Harfler eksik çıkıyor programa düzgün bir güncelleme gelmesi lazım

Oyla:

turgutterzi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
5
Türkçe seslendirmeli TV ve dizi bölümünden mesela in time filmini mi box s 4k aygıtım ile filmi açmadan önce veya açtıktan sonra kesinlikle alt yazı da ve ya ses de değişiklik yapamiyorum filmin Dili İngilizce oluyor. Ses değişikliği bölümde farklı bir yabancı dil var sadece onu sevsem bile yine ingilizce devam ediyor. Ama android işletim sistemli bir telefonda farklı dil seçenekleri aynı film için çıkıyor. Ne yapmam gerekiyor.

Oyla:

eren57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
ozan
Konular
0
Bende son gelen güncellemeden sonra menü dili İngilizce olarak çalışmaya başladı Türkçe olmuyor seçeneği yok içeriklerde aynı şekilde Türkçe ses ve altyazı seçeneği yok güncelleştirmeyi kaldırınca düzeliyor.

Oyla:

Tastemyfeel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 9
Konular
4
Bu sorun cihazla değil bence prime ile alakalı . Cünkü cogu dizide altyazı bile yok

Oyla:
Üst Alt